مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اختصاص ۱۱۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت وام دکتری در سال ۹۶

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: پرداخت وام ویژه دکتری با اختصاص مبلغ ۱۱۰۰ میلیارد ریال در سال آینده نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، مهندس ذوالفقار یزدان مهر،  ضمن تشریح برنامه های این صندوق در سال ۹۶ تاکید کرد: در بودجه سال آینده صندوق برای استمرار پرداخت وام ویژه دکتری مبلغ ۱۱۰۰میلیارد ریال اختصاص داده ایم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در خصوص امر تمرکز بر تقویت منابع مالی گفت: در این خصوص برای تقویت درآمد زایی در صندوق مواردی همچون انجام فعالیت های سرمایه گذاری شفاف و زود بازده متناسب با ماهیت آموزش عالی، برنامه ریزی و اهتمام به وصول مطالبات انباشت شده از بدو تاسیس صندوق اقدام شده است.

وی ادامه داد: اهتمام به درآمد زایی مستقیم و غیر مستقیم و مدیریت موثر سپرده های بانکی و مشارکت مالی با شرکت های دانش بنیان و پروژه های دانشگاهی انجام گرفته که حاصل آن رشد ۷۸ درصدی درآمد اختصاصی صندوق از ۱۸۰۰ میلیارد ریال در سال ۹۳ به مبلغ ۳۲۰۰  میلیارد ریال در سال ۹۴، رشد ۴۲ درصدی در سال ۹۵ به مبلغ ۳۶۰۰ میلیارد ریال تاکنون، وصول ۵۰ درصدی مطالبات معوق و بلاتکلیف و کاهش رقم این مطالبات از ۴۴۲۰ میلیارد ریال به کمتر از ۲۱۸۰ میلیارد ریال و بالاخره افزایش بی سابقه ذخیره استراتژیک صندوق از مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد ریال به ۲۴۰۰ میلیارد است.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. باسلام اقاي دكتر ميرزاده. لطفا حالا كه ازادوسراسري ادغام شدند اين با لطف كنيد يك تكميل سوم هم بگذاريد گفت:

  اونهاييكه رفتيد تهران خبري از تكميل ظرفيت نشد

  • ابوالفضل گفت:

   دوست عزیز کمتر از ۱ ماه دیگه نتایج کنکور امسال میاد. شما هنوز درگیر تکمیل سومید؟ کاش بیشتر رو کنکور امسال تمرکز داشتید. چون به استناد یکی از دوستانم که ایشون هم پیگیر تکمیل سوم بودن به هیچ عنوان دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت دیگه ای نداره و این دانشگاه تمرکزش رو روی کنکور سال جاری و پروسه ی گزینش امسال قرار داده.

 2. ...... گفت:

  سلام. کسی اطلاع داره این وام سالی چند بار پرداخت میشه؟

 3. فرشید گفت:

  در فرم ثبت نام برای دانشگاه آزاد هم حق قایل شده.که ثبت نام کنن.و وام هم باید بیشتر به دانشگاه آزاد که شهریه زیاد میدن برای دکتری پرداخت بشه.نه سراسری

 4. بهنام گفت:

  سلام
  چرا نیمسال اول امسال هیچ وامی از سوی صندوق رفاه به دانشجویان دانشگاه ازاد داده نشد؟؟؟؟!!!

 5. افسانه گفت:

  چرا صندوق رفاه به دانشگاه آزاد هیچ وامی نمی دهد؟

 6. سهیلا گفت:

  این وام برای دانشگاه سراسری یا آزاد است؟