مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام زمان مجدد برگزاری مصاحبه دکتری ۹۶ دانشگاه امیرکبیر

غایبان مصاحبه آزمون دکتری ۱۳۹۶ دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه تا روز یکشنبه ۲۸ خرداد مهلت دارند جهت حضور در فرصت مجدد مصاحبه این دانشگاه ثبت‌نام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه منتشره از سوی این دانشگاه به شرح ذیل می باشد:

با توجه تماسهای مکرر داوطلبان برخی از رشته ها در خصوص تداخل زمان مصاحبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلیتکنیک تهران) با سایر دانشگاه‌ها، عدم ثبت نام بعضی از داوطلبان در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مهلت مقرر علیرغم اطلاع رسانی های مکرر، مشکلات متعدد شخصی و خانوادگی تعدادی از داوطلبان و بر اساس شیوه نامه اجرایی آزمون ورودی دوره دکتری سال ۱۳۹۶ سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر اینکه موسسات میبایستی زمان مصاحبه مجددی را برای داوطلبان غایب و یا افرادی که زمان مصاحبه آنها با سایر موسسات همپوشانی داشته است در نظر بگیرند، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ از داوطلبانی که به هر دلیلی نتوانستند در سامانه تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ثبت نام نمایند و یا نتوانستند در روزهای اعلام شده جهت مصاحبه به این دانشگاه مراجعه نمایند، مجدداً مصاحبه آزمون دکتری بعمل میآورد.

در این راستا، سامانه آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه به آدرس http//:pgrad.aut.ac.ir/3/applicant برای ثبت نام داوطلبان مذکور از تاریخ پنجشنبه مورخ ۲۵/۰۳/۱۳۹۶ لغایت ساعت ۲۰ روز یکشنبه مورخ ۲۸/۰۳/۱۳۹۶ فعال میگردد و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه ثبت نام را انجام داده و یا ثبت نام خود را قطعی نمایند.

دانلود متن کامل اطلاعیه جزئیات و زمان مجدد مصاحبه دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه صنعتی امیرکبیر 

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. نبی اله جعفری گفت:

  زمان مجددی برای مصاحبه دکتری پیام نور تهران رشته ادبیات اعلام شده ممنون خبر بدید

 2. علوم کامپیوتر گفت:

  به نظر من که مصاحبشون نسبت به بعضی دانشگاه ها بهتر بود
  لااقل از بهشتی بهتر بود

 3. سازه گفت:

  سلام دوستان،
  لطفا اگه از نتایج مصاحبه صنعتی امیرکبیر و تربیت مدرس مطلع شدین به اشتراک بذارین. در ضمن در مورد روند مصاحبه دانشگاه اصفهان کسی تجربه ای داره؟
  با تشکر

 4. م گفت:

  من مصاحبه بودم رفتارشون باهمه عالیه اما به نظر از قبل دانشجو برداشته ست ! و بنظر فرمالیته ست و نمیشه امیدوار بود.

 5. مهم مهم مهم مهم؟.؟؟؟؟؟؟؟ گفت:

  امکان داره دانشگاههای دیگه مثل”دانشگاه زنجان “هم مصاحبه رو مجدد برگزار کنن برای غایبین؟؟؟