مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۶ علوم پزشکی آزاد تا پایان هفته

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی گروه علوم پزشکی در سال ۹۶ گفت: نتایج این آزمون تا پایان هفته جاری اعلام می‎شود.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: با توجه به اینکه پیش از این اعلام کرده بودیم که نتایج نهایی پذیرش در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد، در تلاش هستیم که نتایج این آزمون را تا پایان هفته جاری اعلام کنیم.

رئیس مرکز سنجش پزشکی گفت: آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) پنجشنبه چهارم خرداد ۹۶ برگزار شد.

وی افزود: ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون ثبت نام کردند که از میان حدود ۱۰ هزار داوطلب آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی تعداد ۴ هزار و ۴۰۰ نفر یعنی به میزان دوبرابر برای مصاحبه معرفی شده اند.

پورکاظمی ظرفیت پذیرش در دوره دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۳۹۶ (دوره های روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی) را حدود یک هزار و ۷۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. بدون ازمون گفت:

  سلام دوستان.بنده رشته زیست شناسی،علوم جانوری گرایش فیزیولوژی هستم میخواستم ببینم میتونم بدون آزمون رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کنم.مثل رشته فیزیولوژی پزشکی.ممنون میشم اگه جواب بدید

 2. افسانه گفت:

  سلام دوستان
  کسی هست دانشگاه آزاد مشهد مشاوره قبول شده باشه وثبت نام نکرده باشه؟

 3. هادی رزم یار گفت:

  بلحاظ رشته گرایش بالینی داره؟

 4. هادی رزم یار گفت:

  ابتدا برا این ازمون مثل ازمون بهداشت نمره زبان نیاز داشتین؟

 5. شقایق گفت:

  واقعا که…بزارند مهر بشه بعد بزنند..ما باید برنامه شیفتهامون رو به مسولمون بدیم..