مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

برگزاری آزمون MSRT اسفند ماه ۹۶ در روز جمعه

کارت شرکت در جلسه آزمون MSRT اسفند ماه ۱۳۹۶ از صبح روز سه شنبه از طریق سامانه این آزمون قابل دریافت است.

به گزارش پی اچ دی تست، آزمون MSRT اسفند ماه ۹۶ در روز جمعه 18 اسفند در شهرهای تهران-اهواز-اصفهان-اردبیل -ارومیه-اراک-ایلام-بابلسر-بیرجند-تبریز-خرم آباد -رشت-زاهدان-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قم-سنندج -قزوین-مشهد (دانشگاه های امام رضا (ع) و فردوسی)-همدان-یزد- گرگان (دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی)-کیش برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام سامانه آزمون زبان MSRT، داوطلبان می توانند کارت ورود به آزمون را از ساعت ۷ صبح روز سه شنبه هفته‌ای که آزمون در آن برگزار می‌گردد، لغایت ۷ صبح روز برگزاری آزمون از سامانه دریافت نمایند.

نتایج این آزمون 26 اسفند ماه اعلام خواهد شد.

آشنایی با آزمون زبان msrt وزارت علوم

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. mohammad گفت:

  دوستان خبری از کارنامه نیست؟؟؟!!!!
  برای شمام همینطوره؟

 2. شقایق گفت:

  سلام فروردین یا اردیبهشت هم آزمون برگزار میشه؟

 3. تولیمو طلب گفت:

  سلام. یکی از دوستان در ازمون ام اس ار تی شرکت کرده و مدعیه کدی در اختیارش قرار دادن که دانشگاه ها و کلیه مراکزی که نمره زبان معتبر میخوان میتونن با مراجعه به سایتی مشخص و استفاده از کد داده شده مطمئن بشن فرد در ام اس ار تی شرکت کرده و نمره مورد ادعا رو دریافت کرده و نیازی به کارنامه کاغذی معتبر یا چیزی دیگه برای احراز صحت ادعا نیست و این نحو احراز صحت مدعا برای همه اونها اشنا و مورد تایید و قبوله. سوال من اینه که ایا روش مشابهی برای تولیمو هم داریم و ان روز که مثلا در روز مصاحبه ازمون دکتری مدعی شرکت در تولیمو و نمره مورد ادعا میشیم دانشگاه ها و محلهای خواهان مدرک زبان و نمرش چطور میتونن از صحت مدعا مطمئن بشن؟

  • nia گفت:

   برای تولیمو چنین سایتی وجود نداره اما کارنامه ی مورد تایید رو میخوان. حدود ۴۰ روز بعد از ازمون یه کارنامه به ادرسی که موقعه ثبت نام دادید ارسال میشه که نمره ازمون رو با مهر مورد تایید داره. دانشگاه ها اون کارنامه رو میخوان. در مورد ام اس ار تی تا زمانی که اون کد رهگیری و سایت صحت کارنانه نیومده بود. دانشگاه ها کارنامه ای که روش مهر تایید ازمون بود رو میخواستن و حتی خودشون هم گاها استعلام می گرفتن.

  • مهسا گفت:

   سلام
   بله ازمون msrt مدتی هست که بدین شکل شده و انلاین نمره چک میشه.
   اما ازمون تولیمو کارنامه داره که بعد از مدتی از گذشت ازمون که نتایج اعلام میشه، به ادرسی که دادین پست میشه.

 4. امیر علی گفت:

  سلام دوستان
  آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران هم در مصاحبه دکتری امتیاز داره یا نه ؟؟؟؟
  لطفا یکی راهنمایی کنه
  باتشکر

  • مهسا گفت:

   سلام
   بعضی دانشگاه این مدرک رو قبول دارند و امتیاز میدهند. اما تعدادشون زیاد نیست و دانشگاه های تهران هم اغلب نمی پذیرند.
   به هر حال اگه مدرک زبان ندارید، داشتن این مدرک بهتر از نداشتن هست به نظرم. حداقل اثر مثبتی بر اساتید داره، اگه امتیازی ندن.

 5. بهار گفت:

  وای خدا کنه نمره بیارم این آزمون رو. واسه مصاحبه خیلی به نمره ش احتیاج دارم