مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

نتایج آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو مصوبه شورای برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه مورخ 21/1/97 و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری کلاس‌های آمادگی زبان EPT نموده است، که شرط ورود به این کلاس‌ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره 200 از 1000 می‌باشد.
با توجه به نمره کسب شده متقاضیان به سه سطح توانمندی دسته بندی می‌شوند. داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 200 تا 390 شده می بایست در کلاسهای سطح یک ثبت نام کنند و
داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین 400 تا 590 شده می بایست در کلاسهای سطح دو ثبت نام کنند و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بالاتر از 600 شده می بایست در کلاسهای سطح سه ثبت نام کنند. کلاس‌های مذکور در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روز‌های برگزاری کلاس‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.
در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمون‌های پایان هر ترم آموزشی، حداقل 50 باشد نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود.
نتایج آزمون تعیین سطح در سایت www.azmoon.net اعلام شده است.
نظر به درخواستهای مکرر متقاضیانی که موفق به ثبت نام در آزمون تعیین سطح قبلی نشده اند ثبت نام آزمون بعدی از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه از طریق سایت english.iau.ac.ir آغاز خواهد شد.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. ناصحی گفت:

  حالا که با این همه کش و قوس کلاس آنلاین گذاشتن خیلی زود ظرفیت ها تکمیل شد می تونستن یا کلاس بیشتری بذارن یا افراد بیشتری را در کلاسهابپذیرن مگه آمار قبولی های تعیین سطح رو نداشتن؟ شرکت در کلاسهای حضوری هم بدبختانه فقط در تهران بود میشد در مراکز استانهای مهم و بزرگ کلاس حضوری برگزار کرد.

 2. sina گفت:

  دانشگاه ازاد واقعا بی برنامه است.اون کسایی که نمره مشروطی اوردن چرا باید دوباره امتحان بدهند؟این چه قانونیه اخه.کسی که از ابان قبول شده…

 3. مریم گفت:

  کدام شهرا برگزار میشه؟

 4. رضا گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  به: معاونت محترم سنجش و پذیرش دانشگاه آراد اسلامی جناب آقای دکتر رهایی
  موضوع: تشکیل کلاس های زبان انگلیسی ویژه دانشجویان دوره دکتری

  با سلام
  احتراما” باستحضار میرساند نظر باینکه ما دانشجویان دوره دکتراشهرهای جنوب کشور دارای شرایط و مشکلات خاص حضور در سرکلاس های زبان در شهرهایی که آزمون تعیین سطح زبان داده ایم می باشیم خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرماییدتا دانشجویان خوزستانی که امتحان تعیین سطح زبان راگذرانده اند،حتی المقدور سعی شود درکلاس های زبان دانشگاه آزاد واحد اهواز ثبت نام نموده ودر،بازه زمانی وساعتهایی که دانشگاه آزاد تعیین مینمایدحضور موثر ومهم داشته باشیم تا ازاین طریق نهایت استفاده از این کلاس ها بعمل آید وزمانی صرف ایاب وذهاب بین شهرها نشود.چون امکان ثبت نام و حضور درسرکلاس های شهرهایی که برای آزمون تعیین سطح شرکت نموده ایم وجود نخواهد داشت.
  من الله التوفیق
  با تشکر

 5. yaser گفت:

  این تعیین سطح به چه دردی می خوره؟

 6. عادل گفت:

  سلام
  اگه توی این چندتا شهر کلاسا برگزار بشه که عمرااااا نمیریم….اگه قراره هفته ای ۹ساعت به مدت۱.۵ ماه اونم در طول ترم ۱۰۰۰کیلومتر مسافت بریم پس کی میخایم درس ترممون رو بخونیم…
  ضمنا همه چی درس که نیست …پس کی میخایم زندگی کنیم!!!

  • علی گفت:

   سلام دوستان به شماره تلفن 021-4743 تماس بگیرید و بفمایید حتما کلاس های در مراکز مجری دوره دکترا تشکیل بشه .چون تماس گرفتم و گفتن ما نظرات را به رده های بالا انتقال دادیم و گفتیم که دانشجویان میگن رفت و آمد به این پنج حوزه تعیین سطح زبان واقعا سخته.دوستان تماس بگیرید و بهشون بفرمایید که حتی المقدور کلاس ها در مراکز استانها برگزار بشن. تشکر

 7. علی گفت:

  سلام.دوستان بالاخره مشخص شده که کلاس ها کجا برگزار میشن .دانشگاههای که مجری دکترا هستن یا فقط همین چندتا شهری که برای ازمون انتخاب شدن مجری کلاس ها میشن. اگرفقط کلاسها در همین چندشهری که ازمون تعیین سطح دادیم برگزاربشه بازهم شنیدم و دیدم که خیلی ها بازهم نمیرن تو مسافتش زیاد میشه.راهنمایی بفرمایید.تشکر.