معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه توزیع کارت آزمون دکتری 16 اسفند ماه 89 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و توزیع کارت آزمون نیز در 22 و 23 فروردین ماه 90 صورت می گیرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

 

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آزمون دکتری برای 9 گروه آزمایشی برگزار می شود گفت: ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری از یکشنبه 3 بهمن ماه آغاز می شود و تا 10 بهمن ماه ادامه دارد و هر داوطلب با توجه به شرایط و ضوابطی که وجود دارد و یکشنبه 3 بهمن ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد در صورت واجد شرایط بودن می توانند متقاضی یک رشته امتحانی شوند و حداکثر تا 10 بهمن ماه برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه سوالات آزمون دکتری به صورت کوتاه جواب خواهد بود، در پاسخ به اینکه نحوه تصحیح پاسخنامه ها به صورت دستی صورت می گیرد یا ماشینی به مهر گفت: تصحیح پاسخنامه ها به صورت ماشینی انجام می شود.

توکلی حداکثر تعداد انتخابهایی که یک داوطلب آزمون دکتری دارد را 50 انتخاب اعلام کرد و به مهر گفت: برای هر رشته گرایش دکتری یک حد نصابی قرار می دهیم.

وی از برگزاری آزمون دکتری توسط سازمان سنجش آموزش کشور در 25 فروردین ماه 90 خبر داد.

اینستاگرام آزمون دکتری