مدیر کل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آخرین مهلت ثبت‌نام متقاضیان بورسیه خارج از کشور سال 91 را روز سه‌شنبه 15 آذرماه عنوان کرد و گفت: تاکنون بالغ بر 4 هزار و 800 دانشجو در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دکتر حسن مسلمی نائینی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه دستورالعمل بورسیه سال 91 بر سایت اداره کل بورس وزارت علوم قرار دارد، تصریح کرد: متقاضیان بورس باید تا 31 شهریور ماه سال 91 فارغ‌التحصیل شوند و در صورتی که پذیرفته‌شدگان نتوانند تا تاریخ ذکر شده فارغ‌التحصیل شوند، سال آینده نمی‌توانند برای بورس ثبت‌نام کنند و از بورس سال 92 محروم می‌شوند.

وی با اعلام اینکه سال آینده حدود 300 نفر با استفاده از بورس به خارج از کشور اعزام می‌شوند، گفت: محدودیتی برای اعزام دانشجو به هیچ کشوری وجود ندارد تنها در کشور انگلیس به دلیل اتفاقات اخیر دانشجو اعزام نمی‌شود.

مسلمی خاطرنشان کرد: افراد برای ثبت نام می‌توانند پس از مطالعه دستورالعمل با مراجعه به سایت وزارت علوم به نشانی www.msrt.ir  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اینستاگرام آزمون دکتری