تمامی داوطلبانی که در اعلام نتایج نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 90 پذیرفته نشده اند، می توانند از امروز 20 آذر برای انتخاب رشته به سایت سنجش مراجعه کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته ‌محل های جدید و افزایش ظرفیت برخی از کد رشته محلهای آزمون‌ ورودی‌ دوره های دکتری تخصصی (نیمه متمرکز) سال 90 حدود سه هزار نفر اعلام شده است و تاکنون دانشگاهها اصلاحات متعددی را در این زمینه اعلام کرده اند.داوطلبان تا 23 آذرماه فرصت دارند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  و 5 کد رشته محل را انتخاب کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

گزینش نهایی در هر یک از کد رشته‌ های تحصیلی‌ اعلام شده بر اساس شرایط اعلام شده است و در آن‌ دسته‌ از کد رشته‌ های‌ امتحانی‌ که‌ ظرفیت‌ اعلام‌ شده‌ بیش‌ از یک‌ محل‌ تحصیل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمایل ‌می‌‌توانند حداکثر تا 5 کد رشته محل را به ترتیب‌ اولویت، انتخاب‌ کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، منحصراً داوطلبانی که در آزمون دکتری سال 90 در جلسه آزمون حاضر بوده اند و در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار نگرفته اند، حق انتخاب کد رشته محلهای مندرج در این اطلاعیه را دارند و داوطلبانی‌ که‌ اسامی‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ در یکی‌ از کد رشته‌ محلهای‌ تحصیلی‌ اعلام‌ شده‌است، حق‌ انتخاب کد رشته محل را ندارند.

اینستاگرام آزمون دکتری