فروش اینترنتی کارت‌ اعتباری ثبت نام در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 91 از صبح امروز 25 دی آغاز شد و هر داوطلب در هر مرحله امکان خرید 3 کارت را دارد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان دومین آزمون دکتری سال 91 می توانند پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام در مهلت 26 دی تا 2 بهمن نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به قسمت خرید کارت سازمان سنجش آموزش کشور، کارت اعتباری مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری کنند. داوطلبان لازم است شماره سفارش خود را تا پایان مراحل ثبت‌نام حفظ کنند.

در صورت پرداخت وجه و خرید کارت اعتباری، مبلغ کارت اعتباری خریداری شده قابل استرداد نیست. داوطلب می تواند برای خرید اینترنتی از هر یک از کارت‌های عضو سیستم شتاب که قابلیت خرید اینترنتی را دارند، استفاده کند.

حداکثر تعداد کارت قابل خرید در هر مرحله سه عدد کارت است و قیمت کارت ثبت نام آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 232 هزار و 500 ریال (23 هزار و 250 تومان) است.

اینستاگرام آزمون دکتری