نتایج آزمون دکتری 92 دانشگاه آزاد اسلامی که به صورت تستی برگزار شد اردیبهشت ماه 92 اعلام خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر ، دکترناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در حاشیه بازدید از حوزه های برگزاری آزمون دکتری از اعلام نتایج آزمون کتبی تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.

وی همچنین افزود تمام پذیرفته شدگان مرحله نخست به صورت متمرکز دعوت به مصاحبه خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه نتایج نهایی پذیرفته شدگان نیز شهریور ماه 92 به اطلاع داوطلبان خواهد رسید، خاطر نشان کرد: 62 درصد داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد را مرد و 38 درصد را زن تشکیل می‌دهد.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص وزن پذیرش دکترای 92 دانشگاه آزاد تاکید کرد: وزن آزمون 75 درصد ، وزن مصاحبه نیز 25 درصد در نظر گرفته شده است.

هر ساله نتایج اولیه دکتری با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد در اواسط تیرماه به بعد اعلام گردیده و مصاحبه ها به طور متمرکز در تهران برگزار می گردید و نتایج نهایی نیز در اواخر شهریور ماه منتشر میشد.

داوطلبان عزیز می توانند با عضویت در خبرنامه دکتری در جریان آخرین اخبار اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری آزاد و سراسری قرار گیرند. همچنین در بخش نظر امکان تبادل نظر با دوستان دیگر فراهم می باشد.

اینستاگرام آزمون دکتری