معاون آموزشی دانشگاه تهران از برنامه‌ های دانشگاه تهران 2  برای پذیرش دانشجوی دکتری خبر داد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

سید مهدی قمصری درگفتگوبا خبرنگار مهر گفت: دانشگاه هایی می توانند در این پردیس ها دانشجوی دکتری پذیرش کنند که از وزارت علوم مجوز داشته باشند.

برای مشاهده اطلاعیه جدید دکتری پولی بدون آزمون دانشگاه تهران 2 کلیک کنید

 

وی درباره اینکه آیا دانشگاه تهران هم برنامه پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران 2 را دارد، گفت: بله حتما، ولی اکنون درحال پی ریزی ساختار دانشگاه تهران 2 هستیم.

معاون آموزشی دانشگاه تهران افزود: تمام هزینه این پردیس از شهریه دانشجویان تامین می شود و پرداخت شهریه شیوه نامه خود را دارد.

وی اظهار داشت: این دانشگاه امسال با برگزاری آزمون زبان و مصاحبه دانشجو پذیرش کرده است و از سال آینده ممکن است آزمون کتبی نیز برای پذیرش دانشجویان برگزار شود.

به گزارش مهر؛ دانشگاه تهران بعد از دریافت مجوز تاسیس دانشگاه تهران 2 به عنوان یک مجموعه غیرانتفاعی، پذیرش اولیه دانشجویان را در مقطع کارشناسی ارشد به تازگی آغاز کرده است.

مجوز رشته‌های دانشگاه تهران که مجوز دفتر گسترش را دارند، برای دانشگاه تهران شماره 2 هم صادر شده است.

این نوع مراکز از طریق شیوه‌نامه و اساسنامه پردیس‌های دانشگاه که به تصویب وزارت علوم رسیده است، امکان جذب دانشجو را دارند.

اینستاگرام آزمون دکتری