مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش برای برخی از کدرشته‌های امتحانی علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون دکترای نیمه‌متمرکز 91، گفت:

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

فهرست اسامی آن دسته از داوطلبانی که با توجه به ظرفیت جدید مجاز به انتخاب رشته‌ شده‌اند، در حال حاضر برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

به گفته وی یک هزار و 913 نفر از داوطلبان آزمون دکترای نیمه‌متمرکز با توجه به افزایش ظرفیت جدید مجاز به انتخاب رشته شده‌اند که این افراد باید با توجه به کارنامه نتایج و همچنین کدرشته‌محل های اعلام شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه‌های منتشره درباره تغییرات و افزایش ظرفیت رشته‌محل‌های آزمون مذکور از روز شنبه 20 خردادماه تا روز یک‌شنبه 21 خردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌ اولویت‌های انتخابی خود اقدام کنند.

دکتر توکلی تأکید کرد که مهلت انتخاب رشته این داوطلبان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست و داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

به گزارش فارس، در مرحله اول اعلام اسامی داوطلبان مجاز آزمون دکترای نیمه‌متمرکز 91، 34 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.

اینستاگرام آزمون دکتری