معرفی آزمون دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

در این صفحه تلاش می کنیم مطالب و موارد مهم در آزمون دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی دانشگاه ازاد اسلامی را بیان نماییم.

1-     عناوین و ضرایب دروس امتحانی :

در آزمون دکتری آزاد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی از عنوان ها و مطالب زیر سوال طرح می گردد و ضریب هر درس به شرح زیر است :

ردیف

عنوان درس

ضریب

1

آمار و روشهای تحقیق

2

2

مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی

3

3

اصول و فلسفه تربیت بدنی

2

4

اصول و مبانی مدیریت

2

5

زبان تخصصی انگلیسی

3

2-     دانشگاه های پذیرنده دکتری آزاد تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی :

از بین واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد های زیر داری دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی می باشند:

1-      دانشگاه آزاد تهران مرکزی

2-      دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

البته ظرفیت دقیق پذیرش در هر یک از دانشگاه ها به طور دقیق اعلام نشده است.

3-    رشته های مجاز به شرکت در ازمون دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی :

بر اساس مندرجات دفترچه آزمون دکتری 1391 دانشگاه آزاد ( صفحه 4 ) هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود در دوره دکتری تخصصی با آزمون تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی ثبت نام نماید و هماهنگی رشته کارشناسی ارشد با رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی الزامی نیست.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را از بخش دانلود های سایت دریافت نمایند.

همچنین با عضویت در خبرنامه وب سایت تخصصی پی اچ دی تست می توانید اخبار مربوط به زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، زمان اعلام نتایج ، آخرین تغییرات در آزمون دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی – مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی و سایر اخبار مهم در زمینه کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت هفتگی دریافت نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری