معرفی آزمون دکتری مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم دانشگاه آزاد اسلامی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

در این صفحه تلاش می کنیم مطالب و موارد مهم در آزمون دکتری مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم دانشگاه ازاد اسلامی را بیان نماییم.

1-     عناوین و ضرایب دروس امتحانی :

در آزمون دکتری آزاد رشته مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم از عنوان ها و مطالب زیر سوال طرح می گردد و ضریب هر درس به شرح زیر است :

ردیف

عنوان درس

ضریب

1

آمار

2

2

تحقیق در عملیات 2

3

3

اقتصاد

1

4

تئوریهای مدیریت

1

5

ریاضیات عمومی

2

6

برنامه ریزی تولید و مدیریت موجودی

3

7

زبان تخصصی انگلیسی

2

2-     دانشگاه های پذیرنده دکتری آزاد مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم :

از بین واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد های زیر داری دکتری مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم می باشند:

1-      دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

البته ظرفیت دقیق پذیرش در هر یک از دانشگاه ها به طور دقیق اعلام نشده است.

3-    رشته های مجاز به شرکت در ازمون دکتری مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم دانشگاه آزاد اسلامی :

بر اساس مندرجات دفترچه آزمون دکتری 1391 دانشگاه آزاد ( صفحه 4 ) هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود در دوره دکتری تخصصی با آزمون مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم ثبت نام نماید و هماهنگی رشته کارشناسی ارشد با رشته مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم الزامی نیست.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را از بخش دانلود های سایت دریافت نمایند.

همچنین با عضویت در خبرنامه وب سایت تخصصی پی اچ دی تست می توانید اخبار مربوط به زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، زمان اعلام نتایج ، آخرین تغییرات در آزمون دکتری مهندسی صنایع – تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم و سایر اخبار مهم در زمینه کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت هفتگی دریافت نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری