تاریخ و مدارک لازم جهت مصاحبه دکتری ۹۱ رشته گرایش های مهندسی معدن دانشگاه صنعتی شاهرود اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی شاهرود طی اطلاعیه ای به شرح زیر زمان و مدارک مورد نیاز مصاحبه دوره دکتری مهندسی معدن ۹۱ را منتشر کرد.

 

 

باسمه تعالی

اطلاعیه دانشگاه صنعتی شاهرود در خصوص  زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1391

در ( رشته- گرایش های:  مهندسی معدن )

توجه : زمان مصاحبه سایر رشته گرایش ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 91 که در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده اند میرساند:

الف) با مراجعه به یکی از فایل های پیوست که مربوط به رشته گرایش آنها می باشد از زمان و مکان مصاحبه خود مطلع شده و حتما در زمانهای مقرر در محل مصاحبه حضور به هم رسانند.

ب) فرم مشخصات فردی مورد نیاز که به پیوست این اطلاعیه می باشد را تکمیل نموده وحتما در زمان مصاحبه این فرم تکمیل شده را با مستندات مورد نیاز به همراه داشته باشند.

ج)جهت اطلاع در باره اساتید راهنما ی رشته-گرایش خود و موضوعات تحقیقاتی آنها به فایل پیوست مربوطه در این اطلاعیه مراجعه نمایند.

د) ارائه مدارک و مستندات ذیل در زمان شرکت در مصاحبه دکتری ضروری است:

1-     اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)و یک تصویر از آن.

تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 31/6/91 فارغ‌التحصیل خواهند شد، بایستی اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 57 دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت در آزمون و یا صفحه 67 دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را ارائه نمایند.

2-      اصل مدرک کارشناسی (لیسانس)و یک تصویر از آن.
تبصره 1- آندسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره 2 – معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

3-   اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و یک تصویر از آن.

4-    مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور نشان دهد و یک تصویر از آن. (برای برادران)  

5-    اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند و یک تصویر از آن.

6-    تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد.

7- یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبانی که تا تاریخ انجام مصاحبه فارغ

التحصیل  می شوند).

8- توصیه نامه علمی از حداقل 2 نفر از اساتید دوره کارشناسی ارشد در تخصص مربوطه (ترجیحاً یکی  از دو معرفی نامه توسط استاد راهنمای پایان نامه نوشته شده باشد ).

9 – کلیه مدارک و مستندات معتبر مربوط به فعالیتهای علمی و حرفه‌ای مانند: تألیف یا ترجمه کتاب ، مقالات علمی و پژوهشی یا ترویجی چاپ شده، مقالات  کنفرانسی ارائه و چاپ شده ، اختراع یا اکتشاف ثبت شده در داخل یا خارج کشور، تجارب کاری مرتبط با رشته، گواهی‌نامه‌های دریافتی ، تشویق نامه ها و مدارک زبان انگلیسی و…

10- ارائه فیش واریزی به حساب سیبا به شماره 2178612988005 بانک ملی  شعبه مرکزی شاهرود به نام در آمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی شاهرود به مبلغ 250000 ریال.

 

 

ضمناً در صورت هرگونه سئوال در ارتباط با زمان مصاحبه می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن های ذیل تماس بگیرید:

دانشکده معدن: 3395509-0273(یا 3392205-0273 داخلی 2527)

کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه:  3392205-0273 داخلی 2343 یا 2741

 

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود

زمان و مکان مصاحبه رشته گرایش های مهندسی معدن

فرم مشخصات فردی

معرفی اساتید راهنمای دانشکده معدن

 


اینستاگرام آزمون دکتری