محل و تاریخ و مدارک لازم جهت مصاحبه دکتری پژوهش محور در پژوهشکده فرهنگ و هنر معماری وابسته به جهاد دانشگاهی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، زمان ارسال فرم مشخصات فردی تا ساعت 12 روز چهارشنبه 7/4/91 تمدید گردید.

 


– داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده این پژوهشکده معرفی شده اند ، لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه مبلغ 250/000 ریال (معادل بیست و پنج هزار تومان) به شماره حساب 299021580  به نام پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی نزد بانک تجارت شعبه انقلاب فلسطین کد 185 واریز و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک زیر به همراه داشته باشند و آنرا هنگام شرکت در مصاحبه به مسوول ذیربط تحویل دهند. متقاضیان رشته پژوهش هنر  در روز چهارشنبه مورخ 91/4/7 ساعت 9 صبح و متقاضیان رشته شهرسازی روز دوشنبه  مورخ 91/4/12 ساعت 9 صبح باید در محل پژوهشکده حضور یابند.

ضمنا فرم مشخصات داوطلب حداکثر تا ساعت 12 روز سه شنبه مورخ 91/4/6 تکمیل و ارسال گردد.

مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند:

1- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)
تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 91/6/31 فارغ‌التحصیل شدند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 57 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور.)
2- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس)
تبصره – آندسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره – معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
 اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.
 مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه 3 دفترجه راهنمای شرکت در آزمون مذکور (برای برادران). اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.6- معرفی نامه از سازمان حمایت کننده (در  دفترچه انتخاب رشته ذکر شده است)

7- تکمیل فرم مشخصات داوطلب (دریافت فرم)

پس از تکمیل فرم، آن را به آدرس اینترنتی [email protected] ارسال نمایید.
8- کارنامه اعلام نتایج گزینش از سازمان سنجش
بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه، بررسی مدارک و یا هر روش دیگر مطابق آئین‌نامه مربوط، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.

اینستاگرام آزمون دکتری