دانشگاه هنر اصفهان در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط در رشته های پژوهش هنر، مرمت، معماری اسلامی و شهرسازی اسلامی اقدام به پذیرش دانشجو دکتری بدون شرکت در آزمون نماید.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، زمان ارسال مدارک برای پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری دانشگاه هنر اصفهان تا تاریخ 28/5/91 تمدید شد. لازم به ذکر است در نیمه اول شهریورماه سال 91 اسامی واجدین شرایط جهت مصاحبه در سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

مطابق بخشنامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان مقطع دکتری، دانشگاه هنر اصفهان در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط در رشته های پژوهش هنر، مرمت، معماری اسلامی و شهرسازی اسلامی اقدام به پذیرش دانشجو دکتری بدون شرکت در آزمون نماید.

شرایط لازم :

معدل بالای 17      بدون پایان نامه

چاپ دو مقاله علمی – پژوهشی در مجلات معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمام دانشگاه های  معتبر می توانند در صورت داشتن شرایط اعلام شده مدارک خود را ارسال و در مصاحبه دکتری شرکت نمایند. لازم به ذکر است مجلات مورد تایید باید در لیست نشریات علمی دارای اعتبار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درج شده باشد.

مدارک لازم جهت ارسال به  دانشگاه:

 1-     ریز نمرات مقطع کارشناسی ارشد به همراه تصویر مدرک مورد نظر

2-      اصل دو مقاله چاپ شده در مجلات علمی – پژوهشی و یا اصل گواهی پذیرش مقاله در این مجلات

دانشجویان و فارغ التحصیلانی که در مقطع کارشناسی ارشد بعنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شده نیز مشمول این آیین نامه بوده و می توانند تا تاریخ مقرر گواهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را ارسال نمایند.

یادآور می گردد مطابق مصوبه تاریخ 2/6/90 دانشگاه هنر اصفهان واجدین شرایط از میان فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی پذیرفته خواهند شد. ولازم الذکر است مدارک ناقص مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و دانشگاه هیچگونه مسوولیتی در قبال مدارک ارسال شده ای که  هر یک از دو مورد اشاره شده در این اطلاعیه را ندارند را نخواهد داشت.

مهلت ارسال مدارک تا 28 مرداد ماه و به آدرس اصفهان- خیابان حکیم نظامی – چهارراه خاقانی- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و به صورت پیشتاز می باشد.

تلفن6269970- 0311

 

اینستاگرام آزمون دکتری