سازمان سنجش و آموزش کشور بر این نظر استدلال دارد که در میانگین و سهمیه آزاد معرفی حداقل 3 برابر رعایت شده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری جلسه امروز این کمیسیون با دکتر خدائی، سرپرست سازمان سنجش و آموزش کشور، به منظور بررسی مسائل مربوط به آزمون دکتری سال 91 خبر داد.

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)؛ با اعلام این مطلب اظهار داشت: این جلسه با حضور محمد مهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش، سخنگوی این کمیسیون و خدائی سرپرست سازمان سنجش و آموزش کشور درباره پیگیری اعتراضاتی که دانشجویان شرکت کننده در آزمون دکتری داشتند،‌ برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه که در فضای منطقی و برای رسیدگی به موضوع و شنیدن اظهارات سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار شد، سرپرست این سازمان به بیان تشریح نحوه برگزاری آزمون، مواردی که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون دکتری- نیمه متمرکز- آمده، تعداد نفرات شرکت کننده و افراد مجاب به انتخاب رشته پرداخت.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات خاطرنشان کرد: سازمان سنجش و آموزش کشور بر این نظر استدلال دارد که در میانگین و سهمیه آزاد معرفی حداقل 3 برابر رعایت شده است.

مقتدایی افزود: اما با توجه به نکاتی که برخی از دانشجویان به صورت مکتوب در اختیار اعضای کمیسیون قرار داده بودند، مقرر شد جلسه تکمیلی اعضای هیات رئیسه کمیسیون آموزش و مسئولان سازمان سنجش مجددا فردا برگزار شود تا اطلاعات مورد نیاز کمیسیون نیز در اختیار اعضای هیات رئیسه قرار گیرد.

اینستاگرام آزمون دکتری