///اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه منابع طبیعی ساری

مدرسان شریف

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه منابع طبیعی ساری

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست دانشگاه منابع طبیعی ساری طی اطلاعیه ای اسامی قبول شدگان دکتری بدون کنکور خود را اعلام کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است :

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

پس از بررسی مدارک متقاضیان پذیرش بدون آزمون (ماده 6آیین نامه 3536/21 مورخ 31/6/86 آئین نامه استعداد های درخشان در مقطع دکتری Ph.D.)(در گروههای تخصصی به این وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا از پذیرفته شدگان تقا ضا می شود در تاریخ 28/6/91 و 29/6/91 با در دست داشتن مدارک زیر به جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

 1. اصل وکپی شناسنامه 2سری کامل
 2.  کپی کارت ملی 2 سری
 3.  عکس 4*3    12 قطعه
 4.  اصل وکپی گواهی موقت کارشناسی ارشد
 5.  مدارک دال بر وضعیت نظام وظیفه برای برادران
 6.  حکم مرخصی یا موافقت برای کارمندان و شاغلین
 7.  گواهی تائید معدل  برای دانشجویان ترم اخر که تاکنون موفق به دریافت مدرک نگردیده اند .

“اسامی پذیرفته شده های دکتری “

 1. ایوب    حیدر زاده
 2. مصطفی احمد زاده
 3. نجمه نصیری
 4. محبوبه آقاجانی
 5. محمد قره گزلو
 6. معصومه خادمی
 7. پرویز غلامی
 8. منصوره کارگر
 9. مهران نصیری
 10. گودرز حاجی زاده
 11. ساره حسینی
 12. مجتبی نجفی
 13. مریم رضایی پاشا
 14. سولماز خزائی موغانی
اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه منابع طبیعی ساری
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۱-۶-۲۸ ۰۸:۰۷:۳۳ +۰۴:۳۰۲۸ شهریور, ۱۳۹۱|دکتری استعداد درخشان|۴ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
سارا
سارا

ای کاش به قول لیلا داغمان را تازه نمیکردید. بعضی از این قبول شدگان همکلاسی بنده بودند در دوره ارشد.بی عدالتی تا به کی؟////// فرق ما فقط در این بود که استاد راهنما کار اینها رو زود راه انداخت و یه مقاله از ما بیشتر داشتند.همین و بس…بخدا همینووو دلم برای خودم و همه کسایی که با ناعدالتی در مرحله بدون ازمون رد شدند میسوزه….. جالبه که در رشته مرتعداری این قبول شده ها حتی تو ازمون با رتبه بسیار بد رد شدن واونوقت چه راحت پذیرفته شدن ای کاش حداقل کسایی که مجاز بودن تو ازمون باید پا به… ادامه نظر»

mina
mina

سارا خانوم، شما که این همه ادعا دارید چرا تلاش نمی کنی با کنکور پذیرفته شی؟ خب لابد این پذیرفته شده ها بیشتر از من و تو واسه چاپ مقاله تلاش کردن و پایان نامه شون رو بیشتر بسط دادن، کاری که بقیه دانشجوها فقط میخوان از زیرش در برن با داده سازی و کپی پیست کردن و اینا….، به نظرم حقشونه این قانونیه که تو همه دانشگاهها هست و از طرف وزارت علوم تصویب شده. کی گفته کسانی که مجاز شدن نمیتونن تو مصاحبه بدون کنکور شرکت کنند؟ من خودم جز افرادی بودم که مجاز شده بودم ولی تو… ادامه نظر»

حسن
حسن

مدیر مسئول محترم سایت phdtest
با عرض سلام و خسته نباشید
محبت بفرمائید شما و همکارانتان که زحمات زیادی در اطلاع رسانی مراکز علمی روی سایت یا ارسال آن به ایمیل ما میکشید، آدرس دانشگاه یا مرکز مربوط به آن خبر را به صورت لینک در پایان هر خبر قرار دهید تا دوستان بتوانند بعد از مطلع شدن از خبر در صورت نیاز به ارتباط با مرکز مربوطه سرگردان نشوند مگر برای شما چقدر زحمت دارد؟؟ .
دومین بار است که این درخواست را داریم.

——-

سلام
معمولا با وجود موتورهای جستجو نیازی نیست. اگر لازم باشد حتما ذکر می کنیم.

لیلا
لیلا

ایکاش شما این نتایج را در سایت خوبتون نمی گذاشتید. داغمون تازه شد. ایکاش فریادمون به جایی می رسید. اما افسوس که خدا ظالمان را فرصت بسیار جهت تداوم ظلمشان می دهد. یکماه امیدوار نمودن یک جوان و اطمینان بخشیدن به وی مدت کوتاهی نیست. از گروه زراعت تماس گرفتند آقا قبول شدید اما نتیجه متفاوت از تماس بود