///اسامی پذیرفته شدگان دکتری واحد بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

مدرسان شریف

اسامی پذیرفته شدگان دکتری واحد بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

واحد بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد اسامی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی رشته زمین شناسی گرایش های زمین شناسی اقتصادی، زمین شناسی مهندسی، رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی را اعلام رد.

به گزارش پی اچ دی تست ، این اسامی روز یکشنبه 2 مهرماه بر روی سایت پردیس بین الملل فردوسی مشهد قرار گرفت. به گفته دانشگاه به زودی اسامی سایر پذیرفته شدگان نیز اعلام خواهد شد.

 

اسامی پذیرفته شدگان زمین شناسی اقتصادی

اسامی پذیرفته شدگان زمین شناسی مهندسی

اسامی پذیرفته شدگان رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی

 

اسامی پذیرفته شدگان دکتری واحد بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۲-۴-۲ ۰۵:۵۵:۳۵ +۰۴:۳۰۲ مهر, ۱۳۹۱|دکتری پردیس|۶۱ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
مونا
مونا

سلام، من دکتری بین الملل مصاحبه رفتم و قبول شدم. هیات علمی دانشگاه ازاد هم هستم و از سازمان مرکزی استعلام کردم در مورد اعتبار مدرک و گفتند در جایی که مجوز وزارت علوم داشته باشد مدرک مورد قبول است.

سارا2
سارا2

نگار خانوم شما دانشگاه تهران بدون آزمون رفتید مصاحبه؟

علی
علی

سلام.ممنون می شوم یکی بگه جواب افراد پذیرش شده رشته مدیریت بین الملل فردوسی مشهد کی اعلام می شه؟
ممکنه از ترس اعتراض شرکت کننده ها.به افراد قبول شده تلفنی اطلاع داده باشن و برای همین تو سایت شون اسامی قبول شدگانو نزدن.لطفا هر کی می دونه جواب بده

مهسا
مهسا

سلام دوستان کسی دکتری رسوب شناسی فردوسی قبول شده؟
می خوام بدونم برنامه کلاسی داره یا نه؟

sorosh
sorosh

من امروز رفتم واسه ثبت نام حدود 190 نفر اومده بودن رشته من زمین شناسی مهندسی

ساسان
ساسان

با سلام لطفا در ارتباط با زمان آوردن دكتري بين الملل حسابداري صحبت نماييد

s.s
s.s

با سلام بله حتما تاثیر داره همونطور که در آزمون سراسری تاثیر داشت منتهی باید یک روز رو تعیین کرد که دوستانی که معترض هستند در یک ساعت مشخص درب وزارت علوم باشند و مراتب به اطلاع وزیر علوم برسه منتهی اول باید اطمینان پیدا کرد که معترضان به تعدادی هستند که اعتراض تاثیر داشته باشه اما خدمت آقای رضا عرض کنم که اولا بنده نگفتم حتما اینکار انجام شده شما خودتون اگر البته مطلع باشید حتی تو آزمون سراسری هم این اتفاق افتاد و اعتراض ها هم تاثیر داشت خوب بعد از جریانات حتی کنکور سراسری و با گفته… ادامه نظر»

نگار
نگار

سلام متاسفانه دانشگاه فردوسی خیلی خیلی بی حساب عمل می کنه!! اوازه ش همه جا هست!!من خودم لیسانس اونجا بودم و بدون آزمون و بین المللشو شرکت کردم ولی دریغ از دعوت به مصاحبه!!!!!!!!باورم نمی شد!!وقتی تهران مصاحبه رفتم باور کن از چند نفر میشنیدم که می گفتن فردوسی پارتی بازی زیاد و دانشجوهای خودشومی گیره ولی کو دانشجو خودشششششششششششششششششششششششش!کی ها رو قبول می کنه !من موندم!!!!!!!!!دانشجو خودش؟برگزیده علمی؟کسی که رزومه خوبی داره؟تدریس می کنه؟مقاله ISI داره؟معدل الف؟والا من همه اینا بودم ولی نخواستن منو!!!ولی بذار ببینیم اینایی که قبول می کنه چه گلی به سر فردوسی قرار بزنن هم… ادامه نظر»

سید
سید

سلام مدیر محترم سایت و دوستان میشه جواب بدین کی نتایج بین الملل شیراز رو میزنن؟اصلا زدند؟من مصاحبه رفتم ولی خیلی وقته هنوز نزدند

s.s
s.s

واقعا باعث تاسفه من با مقاله و کنفرانس داخلی و خارجی معدل 18 مدرک دوره زبان خارج از کشور و سوابق تدریس در چند دانشگاه حتی به مصاحبه هم دعوت نشدم من فقط میخوام بدونم اینهایی که دعوت شدن یا قبول شدن چه شرایطی داشتن ، من مشغول دکتری خارج از کشور تو رشته مدیریت بودم که با این اوضاع ارز دیگه سخته برگشتن اونجا که اونجوری اینجا هم که اینجوری بعد میگن داخل ظرفیت برای تحصیل هست و دانشجویان نباید از ایران برن من نمیخوام قضاوت کنم ولی مسوولین محترم دانشگاه فردوسی اگر دانشجویانی رو با سفارشات یا بر… ادامه نظر»

سارا
سارا

فکر می کنید این اعتراضات دردی رو دوا می کنه من رتبه 8 آزمون سراسری ام چون رشته برنامه ریزی فقط تهران داشت و من اینو قبل از انتخاب کد رشته امتحانی نمی دونستنم چون یه بچه کوچک داشتم قیدش زدم و وچون مشهدی ام وقتی فرخوان بین الملل دیدم بال درآوردم گفتم امام رضا می خواد کمکم کنه چون می دونه چقدر برام گذشتن از دکترا سخته! با رزومه و معدلی که داشتم قبولی رو در خودم دیده بودم الان اون چیزی که تو روزهای اخیر و بعد از خوندن کامنت دوستان آزارم می ده حس حماقتی است که… ادامه نظر»

دوست
دوست

والا ما كه فارغ اتحصيل رتبه اول از يكي از بهنرين دانشگاه هاي دولني تهران هم بوديم قبول نشديم.اصلا شرايط ومعيار مشخصي ندارند

حسن
حسن

با سلام خدمت دوستان همانطوری که اقا یا خانم ssفرمودند بی عدالتی و پارتی بازی در پذیرش وقبولی واحد بین الملل در آزمون کتبی و مصاحبه بسیار پر رنگ است کاش شفاف سازی می شد و نمرات مصاحبه و امتحان کتبی دوستان در سایت اعلام می شد هیچکس مخصوصا در رشته های الهیات پاسخگوی شرکت کنندگان نیست بیش از 9000 نفر بنا به مصاحبه رییس دانشگاه با پرداخت 56000 تومان در دوره های دکتری و 35000 تومان در ارشد شرکت کردند ولی اطلاع رسانی صفر است

رضا
رضا

با سلام خدمت دوستان محترم
آقا یا خانم محترم که این طوری به نحوه انتخاب حمله میکنید.شما باید بر اساس واقعیت ها صحبت کنید.وقتی شما اطلاعی از نحوه انجام این کار ندارید.تمام این صحبت های شما صرفا نظر شخصی شماست بر اساس اطلاعات خودتون.پس خواهش میکنم این همه فرافکنی انجام ندهید.

ابوالفضل
ابوالفضل

سلام خدمت مدیریت محترم سایت.لطفا جواب دهید که رشته مدیریت دانشگاه فردوسی واحد بین الملل مصاحبه داشته.اگر مصاحبه داشته یعنی اونایی که مصاحبه دعوت نشدن امیدی به قبولی نداشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون می شوم جوابمو بدین

—–

سلام
مصاحبه شرط قبولی نیست.

عباس
عباس

1- اطلاع رسانی فوق العاده ضعیف این واحد بین الملل واقعا نگران کننده است و لازم است وزارت علوم از طریق اعتراضات و اطلاع رسانی های دواطلبان نظارت بیشتری بر عملکرد آنها داشته باشد.
2- در کل گروه های آموزشی ترجیح می دهند دانشجویان قبلی خود را پذیرش کنند.
3- شیوه گزینش و مصاحبه رویه خاص و واحدی ندارد و آشفته است. با و جود اینکه این دانشگاه در یک کلان شهر واقع شده است رویکرد حاکم بر بخش اداری و آموزشی آن فوق العاده محدود و انقباضی است.

احمد
احمد

سلام.لطفا یکی واقعیت و بگه که رشته مدیریت مصاحیه داشته یا نه؟
یعنی مایی که دعوت به مصاحبه نشدیم سرکار بودیم
حداقل دانشگاه یه اطلاعیه تو وب سایت می زاشت که ما سر کار نبودیم

حیدری پور
حیدری پور

متاسفانه دکتری بین الملل مشهد اعتبار ندارد و من علی رغم این که دو روز از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدمم ولی متوجه شدم این مدارک اعتبار ندارند. من در رشته زبان شناسی پذیرفته شده ام. لطفا یکی بگه آیا شما نیز از رادیو این اخبار را شنیده اید؟

sorosh
sorosh

باچه دلیل ومدرکی این مطلب رابیان میکنید ؟لطفا مستندات راباذکر منبع خبر ارایه نمایید

سینا
سینا

دروغه

tata
tata

سلام تبریک میگم ببخشید به شما زنگ زدن یا تو سایت دیدین؟اگه کسی خبر داره بگه سایت که باز نمیکنه!!!!!!!

محسن
محسن

منم قبول شدم و ترجیح می دم همین بین الملل برم چون اعتبار دانشگاه فردوسی حتی بین المللش از دانشگاه آزاد بیشتر هست
اینو فراموش نکنین که دانشگاه فردوسی هست و شما دانش آموخته ی اساتید برتر کشور می شین ….
قطعا برای اساتید دانشگاه های دولتی ارزش بیشتری خواهید داشت

دوست
دوست

دوستانی که دعوت به مصاحبه نشدن نگران نباشن چون عملا فرقی هم نمیکرد من برای یک رشته که هنوز هم نتیجه اش اعلام نشده برای بین الملل مشهد دعوت به مصاحبه شدم جالبه که دو گروه مصاحبه کننده وجود داشت که در اینصورت معیار یکسانی برای پذیرش وجود نداره ! تو این مثلا مصاحبه حتی یک سوال در مورد تزم هم از من نکردن ویکی نیست به این ها بگه برادر من وقتی انتخابتون رو کردین و مصاحبه هم فرمالیتست چرا مردم ازاری میکنید ما رو میکشونید تا اون سر دنیا!

میر
میر

لطفا در مورد ارزش مدرک دکتری پردیس بین الملل دانشگاههای دولتی توضیح بدید؟
ایا ارزش اینهمه هزینه کردن رو داره ؟ ایا هیات علمی قبولش میکنن؟

e
e

با سلام خدمت همه دوستان عزیز ومدیریت محترم سایت
رشته مدیریت تو هر دوتا گرایش مصاحبه داشت.واین رو هم باید دوستان بدونند که خیلی تو این دوتا گرایش شرکت کننده هم زیاد بوده .با تشکر

فهیمه
فهیمه

چطور افراد به مصاحبه دعوت شدن؟

سارا
سارا

مدیر محترم سایت میشه اطلاع رسانی کنید دعوت به مصاحبه از چه طریق و بر چه اساس بوده؟ من دارای معدل الف، دو طرح پژوهشی همایش بین المللی و ملی مقاله علمی پژوهشی و تقدیر نامه از جشنواره های مختلفم چطور به مصاحبه دعوت نشدم؟ یعنی کیا بین الملل رشته مدیریت ثبت نام کردن که من حتی شایستگی دعوت به مصاحبه رو هم بین اونها نداشتم؟ ——- دعوت به مصاحبه به صورت تلفنی بوده است و ملاک های آن نیز اعلام نشده است. ضمن اینکه دعوت به مصاحبه شرط لازم برای قبولی نیست و برخی از دوستان که به مصاحبه… ادامه نظر»

سینا
سینا

سلام سارا خانم فکر نکنید از شما قویتر وجود ندارد من به مصاحبه رشته دیگری دعوت شده بودم و خوشبختانه پذیرفته شدم خود من ۱۰ مقاله isi و5 همایش داخلی و بین المللی و ۴ مقاله علمی پژوهشی دارم و روز مصاحبه دیدم از من قویترها آمده بودند پس این ادعا که فکر می کنید از شما قویتر وجود ندارد اشتباه است

سینا
سینا

سارا خانم این ادعای شما اشتباه است که می فرمایید از شما قویتر وجود ندارد من خودم به مصاحبه دعوت شدم و پذیرفته شدم البته در یه رشته دیگه عرض به خدمت 10 مقاله isi و 4 همایش داخلی و خارجی و 5 علمی پژوهشی دارم و روز مصاحبه از من قویتر هم دعوت شده بود

سارا
سارا

برادر محترم من عرض نکردم قویتر وجود نداره گفتم مگه چند نفر قویتر وجود داشتن که من حتی به مصاحبه دعوت نشدم؟

ریحانه
ریحانه

سلام سارا جان منم دقیقا شرایط و مشکل تورو داشتم و به واحد بین الملل ایمیل زدم دریغ از پاسخگویی منم رتبه 1 با معدا 19 به بالا دارای مقالات ای اس ای و کنفرانس های متعدد حتی دعوت به مصاحبه نشدم و لیسانس دانشجوی خود فردوسی بوده ام!!!!!!!!!!!!!!!!

s.s
s.s

با عرض سلام خدمت مدیریت سایت بنده تا دلتون بخواهد اخبار متفاوت شنیدم.
خواهشا برای آخرین با بفرمایید بالاخره دکتری مدیریت رفتار دانشگاه بین المللی فردوسی مصاحبه داشته یا خیر ؟
بنده که دعوت نشدم
خدا خیرتان دهد ان شاالله

——

سلام
متأسفانه به دلیل عدم اطلاع رسانی شفاف پاسخ موثقی برای سوال شما قابل ارائه نیست.

محمد
محمد

نتایج دکتری مدیریت فردوسی بین االملل کی اعلان می شه؟

سارا
سارا

شما هم مصاحبه رفتید؟

سارا
سارا

شما مصاحبه رفتید؟ اگه آره چطور بهتون اطلاع دادند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e
e

با سلام
بله رشته مدیریت مصاحبه داشته است.

آزاده000
آزاده000

بچه ها من بین الملل مشهد قبول شدم.
رزومه خوبی داشتم:یک تالیف-4 مقاله ISIو3 مقاله داخلی -3 کنفرانس خارجی و 3 کنفرانس داخلی .معدل ارشدم 17.5 بود.ولی احتمالا ثبت نام نکنم.مصاحبه علوم تحقیقات رو خوب دادم و علوم تحقیقات رو ترجیح میدم.

محمد
محمد

ولی به نظر من این دانشگاه خیلی سرتر از دانشگاه آزاد هستش

آزاده000
آزاده000

از نظر جذب هیت علمی برای فارغ التحصیلهای پردیس های بین المللی جای سوال زیادی هست.و آینده مبهمی داره.البته این نظر منه.

علی
علی

با تشکر از مدیریت سایت جهت اطلاع رسانی ؛ نتایج رشته مدیریت کی اعلام میشود ؟ با تشکر

سلام.
احتمالا به زودی اعلام خواهد شد.

فهیمه
فهیمه

تو رو خدا یکی جواب بده! کسی واسه رشته مدیریت مصاحبه داده؟ یعنی منو نخواستن؟که واسه مصاحبه دعوت نشدیم؟؟؟؟؟؟؟؟

طاها
طاها

باسلام منم مدیریت شرکت کردم ولی از مصاحبه خبری نداریم به نظرم همه چیز به نفع دانشجویان خودشون هست

سینا
سینا

از پذیرفته شده ها مصاحبه شده

رضا
رضا

با سلام خدمت دوستان
رشته مدیریت هم مثل بقیه رشته ها مصاحبه داشت.

دریا
دریا

مگر بر چه اساسی دانشجو می پذیرند ؟ ممنکنه به این دلیل باشه که من تهران هستم چون از نام خانوادگی برخی از پذیرفتگان مشخص است که بومی هستند .
چه چیزی را در رزومه ام باید رشد بدهم ؟

دریا
دریا

درود …
بالاخره امروز نتایج اعلام شد و من اسمم میون اسامی پذیرفتگان نبود .
آیا امکان دارد ظرفیت تکمیل اعلام بشه ؟ و اگر اینطوره برای ترم مهر هست ؟ و کی اعلام میشه ؟

—-

ترم قبل که تکمیل ظرفیت چند روز بعد از ثبت نام بود و تعداد آن ها نیز قابل توجه بود. ضمنا برای ترم مهر خواهد بود.

میم
میم

معمولا تکمیل ظرفیت وجود دارد چون تعداد زیادی از پذیرفته شدگان ثبت نام نمی کنند. اسامی رزرو ها در اختیار واحد بین الملل است تا پس از قطعی شدن ثبت نام ها اقدام کند.

حسام
حسام

من با اين زرومه قوي حاوي معدل الف چندين مقاله و همايش پذيرفته نشدم مجبورم از ايران برم علنن اقايون نمي خوان اينجا بمونيم.

بهتر است منتظر تکمیل ظرفیت باشید.

طاها
طاها

منم با نظرتون موافقم باید قید تحصیل در ایران رو زد در کشورهای دیگه شرایط بهتر هست وخرجش کمتر

آزاده000
آزاده000

بچه هاامروز یه سری دیگه از اسامی پردیس مشهد اعلام شد.

sorosh
sorosh

man ghabol shodam vali heili negaranam vase shahriash

شیما
شیما

شهریه شبانه کمتر از بین الملل نیست؟
اما در هردو خیلیا ثبت نام می کنند؟

فهیمه
فهیمه

شما به مصاحبه هم رفته بودید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پرنیان
پرنیان

اعلام پذیرش دانشگاه بین المللی مشهد در رشته آمار در دو گرایش استنباطی و احتمال بوده ولی در اسامی پذیرفته شده ها عنوان گرایش مشخص نشده است . از مدیریت سایت خواهشمندم پیگیری کنید آیا نفرات دیگری نیز معرفی خواهند شد یا اسامی اعلام شده برای هر دو گرایش است؟

فاطمه
فاطمه

سلام
من رشته شیمی فیزیک ثبت نام کرده ام هنوز نتایج اعلام نشده. شیمی فیزیک مصاحبه داشت؟ یعنی قبول نشدم؟

نگار
نگار

سلام.خواهشا بگید من چکار کنم!من به هوای اینکه رشته من پذیرشش نیمسال دومه اصلا فکر به بین الملل فردوسی رو گذاشتم کنار و فک کردم مصاحبه هایی که می گن مال اونایی که نیم سال اول میرن دانشگاه!حالا یه نفر گفته در رشته خود من مصاحبه داده مدیریت.ولی اگه اینطوری باشه یعنی منو نخواستن من با این رزومه و معدل منتظر بدون آزمون فردوسی ام انوقت بین الملل منو نخواسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چکار کنم.خواهشا راهنمایی کنید منو.می گم نکنه ثبت نامم درست انجام نشده ولی من تایید تهایی رو زدم!!!!!!!!!!!! و قبول کرد سیستم!!! — سلام جز تماس با دانشگاه و پیگیری از… ادامه نظر»

نگار
نگار

ممنونم.شما تلفن واحد بین الملل رو دارید؟

—-

0511-8459900

فهیمه
فهیمه

یعنی چی من هم مدیریت ثبت نام کردم؟ مصاحبه داشته؟

سروش
سروش

با سلام
ازمون ندارد وبر اساس وضعیت تحصیلی-محل تحصیل قبلی-وضعیت اشتغال فعلی-بومی بودن -فعالیتهای وسوابق مطالعاتی وعلمی و…. پذیرش صورت می گیرد
بله داوطلب خیلی زیاد است و احتمال پذیرفته نشدن هم خیلی زیاد است .

بابک
بابک

سلام
دانشجویان بین الملل هم کنکور خاصی دارن یا فقط مصاحبه شرکت می کنند؟ با توجه به شهریه های سنگین آیا کسی هم بوده که اقدام کرده باشه ولی نپذیرفته باشنش؟

دریا
دریا

متاسفانه بله …