ثبت‌نام در پردیس دانشگاه تربیت مدرس برای نیمسال دوم تحصیلی 92-91 در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری با اخذ شهریه تا 25 آذر تمدید شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرنگارمهر، با توجه به تعطیلات هفته گذشته تهران، ثبت‌نام در دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری با اخذ شهریه در پردیس دانشگاه تربیت مدرس تا روز 25 آذرماه تمدید شد.

پذیرش دانشجو در این پردیس در دوره‌های کارشناسی ارشد از میان دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی و از طریق برگزاری آزمون اختصاصی با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور و در دوره‌های دکتری از طریق مصاحبه علمی از بین داوطلبان شرکت کننده در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1391 سازمان سنجش انجام می‌گیرد.

شهریه دوره‌های کارشناسی‌ارشد برای رشته‌های مختلف بین 140 تا 180 میلیون ریال و برای دوره‌های دکتری 450 تا 550 میلیون ریال است که به تدریج و طی اقساط معینی در طول دوره و بر مبنای تعداد واحدهای درسی در ابتدای هر نیمسال تحصیلی دریافت می‌شود.
اطلاعات تکمیلی در خصوص ضوابط عمومی و اختصاصی رشته‌ها، ظرفیت، میزان شهریه و نحوه و زمان تکمیل فرم درخواست ثبت نام در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس به نشانی: http://www.modares.ac.ir/edu قابل دسترسی است.
برای اطلاع بیشتر در خصوص دکتری پولی دانشگاه تربیت مدرس کلیک کنید.

اینستاگرام آزمون دکتری