رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی 92 دانشگاه آزاد، شرایط نحوۀ رفع نقص کارت آزمون را تشریح کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دکتر ناصر اقبالی در گفتگو با روابط عمومی مرکز آزمون با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی  www.azmoon.orgگفت: داوطلبان باید با مراجعه به این سایت و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی کارت ورود به جلسه آزمون خود را تا یک ساعت قبل از شروع آزمون دریافت کنند.

وی درخصوص نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 92 اظهار کرد: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از لحاظ مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کنند بلافاصله باید به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون ادامه داد: همچنین داوطلبانی که یکی از واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران را به عنوان انتخاب اول خود درج کرده باشند باید مطابق جدول زمانی مندرج در اطلاعیه توزیع کارت به مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج) واحد تهران مرکز مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کنند.

دکتر اقبالی با اشاره به برگزاری آزمون دکتری 92 دانشگاه آزاد در طی روزهای پنج شنبه و جمعه  در 4 نوبت گفت: از آنجائیکه آزمون این دوره به صورت تستی برگزار می شود داوطلبان هر رشته فقط باید در یک نوبت در آزمون شرکت کنند.

وی افزود: بر این اساس آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 38 رشته در نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه، همچنین آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 46 رشته در نوبت بعدازظهر روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار می شود.

اینستاگرام آزمون دکتری