کتاب زبان عمومی آزمون دکتری شامل پاسخ تشریحی زبان عمومی آزمون دکتری دکتری نیمه متمرکز سالهای 90 و 91 جهت دانلود رایگان در اختیار داوطلبان عزیز قرار گرفت.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

کتاب زبان عمومی آزمون دکتری که با تلاش دوستان و همکاران به صورت رایگان در اختیار داوطلبان کنکور دکتری قرار گرفته است دربرگیرنده مباحث مهم و کلیدی آزمون های زبان عمومی در بخش های گرامر ، دایره لغات و درک مطلب  است. همچنین سوالات و پاسخ تشریح آزمون های زبان عمومی دکتری نیمه متمرکز سال های 1390 و 1391 در این مجموعه ارائه گردیده است. تلاش نگارندگان این بوده است که ضمن استفاده کلیه دوستان از پاسخ های تشریحی آزمون های زبان عمومی دکتری، کتاب حاضر بتواند پاسخگوی نیاز داوطلبانی باشد که با توجه به حجم دروس تخصصی آزمون دکتری فرصت بیشتری برای مطالعه دروس عمومی ندارند و نیازمند منبعی جامع هستند تا با مطالعه آن به آمادگی مناسبی برای شرکت در آزمون دکتری دست یابند. این کتاب همچنین می تواند برای داوطلبان آزمون های زبان عمومی دانشگاه های مختلف کشور مفید باشد.

کتاب زبان عمومی آزمون دکتری به تدریج و با بهره گیری از نظرات شما خوانندگان عزیز و تلاش پیگیر همکاران کامل تر و جامع تر خواهد شد و علاقه مندان می توانند با عضویت در “خبرنامه دکتری” از انتشار نسخته های بعدی کتاب و نیز کتاب های دیگر وب سایت پی اچ دی تست مطلع گردند.

در پایان از کلیه خوانندگان عزیز خواهشمدیم در صورت رضایت از مطالب کتاب با ارسال آن به دوستان خود و یا قرار دادن لینک صفحه دانلود در در روی وبلاگ ها ، امکان استفاده افراد دیگر را نیز فراهم نموده و ما را در اطلاع رسانی بهتر یاری رسانند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم.

 

ورود به صفحه دانلود کتاب زبان عمومی

 

 

 

 

اینستاگرام آزمون دکتری