به گزارش پی اچ دی تست، مدارک ثبت نام و ظرفیت رشته های دکتری پردیس دانشگاه اصفهان اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

پذیرش دانشجو از طریق قبولی در آزمون اختصاصی / مصاحبه در رشته های مهندسی برق ۶ نفر، مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی۲ نفر، مهندسی شیمی۶ نفر، زبان و ادبیات فارسی۱۲ نفر و ریاضی۵ نفر می باشد.(مدیریت منابع انسانی و مدیریت بازاریابی). زمان برگزاری آزمون/ مصاحبه نیمه شهریور ۹۲ در محل پردیس دانشگاه اصفهان می باشد.داوطلبین ایثارگر دارای ۲۰% سهمیه ایثارگری می باشند (شرایط ایثارگری در سایت ثبت نام وجود دارد).داوطلبین مربی دارای ۱۰% سهمیه مربیگری می باشند. متقاضیان شرکت در آزمون/مصاحبه می بایست نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک مورد نیاز ثبت نام حداکثر تا تاریخ ۱۰/۶/۹۲ (تا 24 شهریور تمدید شد) با مراجعه به سایت آزمون به نشانیhttp://ui.ac.ir/pardis اقدام نمایند (شایان ذکر است اسامی داوطلبین از طریق سازمان متبوع به صورت جداگانه به این دانشگاه ارسال خواهد شد)
مدارک مورد نیازالف- تقاضانامه تکمیل شده ثبت نام
ب- فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
ج- عکس ۴*۳
د- مدرک نظام وظیفه (معافیت یا پایان خدمت)
هـ – گواهی حداقل ۳ سال سابقه اشتغال به خدمت در ارگان معرفی کننده
و- گواهی فراغت از تحصیل دوره کارشناسی ارشد که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. (مدرک معادل کارشناسی ارشد پذیرفته نمی شود).
ز- گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر معدل اخذ شده به غیر از نیمسال آخر برای دانشجویان فعلی دوره کارشناسی ارشد از اداره کل آموزش دانشگاه مبنی بر اتمام تحصیلات تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲خآخر.
ح- پرداخت الکترونیک وجه ثبت نام به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال تمام به حساب شماره ۲۷۲۴۰۲۰۱۱۷ بانک ملت به شماره شناسه ۲۲۲۴۶۸ به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه اصفهان از طریق سایت ثبت نام.
زمان ثبت نام از تاریخ شنبه ۲/۶/۹۲ تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۰/۶/۹۲ می باشد. مراحل و نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام به تفصیل قابل مشاهده می باشد.شماره تماس : ۶۶۹۹۵۲۷ و ۶۶۹۴۸۵۴-۰۳۱۱

تمدید مهلت ثبت نام و افزایش رشته های جدید دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

شهریه دوره دکتری پردیس دانشگاه اصفهان

اینستاگرام آزمون دکتری