پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در پردیس دانشگاه اصفهان بر اساس مقرّرات و قوانین و از طریق آزمون و مصاحبه ی علمی و ارزشیابی مدارک و سوابق داوطلبان انجام می گیرد. همچنین، این واحد دانشگاهی در بکارگیری مدرسان و اعضای هیأت علمی توانا و با تجربه برای پیشبرد اهداف آموزشی خود محدودیتی ندارد و از این راه می کوشد با سایر دانشگاهها رقابت نماید. کلاسها به صورت حضوری برگزار می گردد. دانشجویان پردیس پس از اتمام دوره با موفقیّت مدرک خود را از دانشگاه اصفهان و با مهر این واحد دریافت می کنند. بدیهی است مدرک صادر شده در سازمان ها، ادارات و نهادهای عرصه های داخلی و خارجی و نیز برای ادامه ی تحصیل در دوره های تحصیلی بالاتر، معتبر است. ایجاد رشته های جدید در این پردیس به نحوی پیش بینی شده است تا بتواند پاسخگوی برخی از نیازهای داخلی و تأمین نیروی متخصص با کیفیت در سطح بین المللی باشد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان از درخواست این دانشگاه برای راه اندازی دو پردیس خودگردان خبر داد و گفت: درصورت اخذ مجوز از وزارت علوم یک پردیس در اصفهان و یک پردیس در پارس جنوبی راه اندازی خواهد شد.

رشته های دکتری: زبان و ادبیات فارسی، ریاضی گرایش آنالیز، مهندسی برق و مهندسی شیمی.

اطلاعیه ای در مورد شرایط پذیرش پردیس دانشگاه اصفهان منتشر نشده است. در صورت انتشار حتما اطلاع رسانی خواهیم نمود.

اینستاگرام آزمون دکتری