162 روز تا کنکور دکتری سراسری باقی مانده است. کمی بیشتر از 5 ماه. آیا فاصله زیادی تا آزمون داریم؟ جواب این سوال قطعا به معلومات قبلی و توان یادگیری شما بستگی دارد. اما به نظر من پاسخ کلی آن “خیر” است. فاصله زیادی نیست. دیگر وقتش رسیده که دفتر و کتابهایتان را پهن کنید. اگر برایتان مقدور است یک جای مشخص در خانه انتخاب کنید و با فضای آزمون هماهنگش کنید.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

اگر شده روزی یک ساعت هم بخوانید حتما شروع کنید. کمی طول می کشد تا به سطح کامل آمادگی خودتان برسید پس هر چه زودتر شروع کنید بهتر است. با درسی که دوست دارید شروع کنید. اگر به زبان علاقه دارید برای شروع خیلی خوب است.  اگر هم میانه تان با زبان خوب نیست با یک درس اختصاصی محبوب شروع کنید. وقتی زودتر شروع می کنید فرصت بیشتری برای دوستی تدریجی با کنکور دارید.

حتی نگران منابع هم نباشید. الان ما میخواهیم شروع کنیم. هیچ  کتابی آن قدر از سرفصل دور نیست که خواندش اشتباه باشد. اما خودتان را درگیر کتاب های پیچیده نکنید. فعلا از درس خواندن لذت ببرید. وقت غرق شدن در کتابها هم می رسد.

—–

خیلی از دوستان پیشنهاد داده اند انجمن ها را تخصصی تر کنیم. این کار را در هفته های آینده انجام خواهیم داد. فعلا مهم این بود که دور هم جمع شویم و بسم الله بگوییم. از همراهی تان سپاسگزاریم.

امتیاز دهید

اینستاگرام آزمون دکتری