بالاخره زمان اوج گرفتن فرا رسید. بهانه ها رفتند و همه چیز مشخص شد. این هفته یک هفته مهم در طول تاریخ آزمون دکتری بود. ارزش خبرهای این هفته را باید از بچه های کنکور سه سال گذشته بپرسید. دوستانی که تا آبان و آذر منتظر اعلام منابع بودند و بلاتکلیف.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

اما برای آزمون 93 اینطور نبود. تا نیمه اول مهرماه همه چیز مشخص شد. از زمان ثبت نام گرفته تا منابع و زمان برگزاری کنکور و حتی وزن آزمون در پذیرش نهایی. دیگر تمام شد. بهانه های تنبلی را می گوییم. امسال سالی است که فرق داوطلب پرتلاش و کم تلاش بارزتر خواهد بود. سالی که فرصت برای پیشی گرفتن از رقبا بیشتر است. سالی شفاف تر از هر سال دیگر.

آنهایی که تا امروز شروع نکرده اند حواسشان باشد که تنها  146 روز دیگر به کنکور مانده است. حواستان باشد که روزهای باقی مانده ارزشی بیشتر از روزهای گذشته دارد. روزهای باقی مانده منابع مشخص هستند و دیگر مطالعات کسی به هدر نمی رود. مطمئن باشید هر چه زحمت بکشید نتیجه اش را خواهید دید. پس زودتر کمربندها را ببندیم و به فکر اوج گرفتن باشیم.

امتیاز دهید

اینستاگرام آزمون دکتری