چند روزی است فاصله مان تا کنکور دو رقمی شده و امروز شمارنده معکوس عدد 90 را نشان می دهد. 90 روز ناقابل که اگر به تومان حسابش کنیم می شود سه ماه!

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

سه ماه از عمرمان در پیش داریم که با ماههای دیگر متفاوت است. مهم ترین تفاوتش این است که عقربه هایش تندتر می چرخد و به قول معروف تا کلاهت را بچرخانی شب کنکور است!

قدر این سه ماه را بدانید. هر چه می توانید کارهایتان را سبک کنید. اگر شغل آزاد دارید دیگر چراغ خاموش حرکت کنید. اگر کارمند هستید پس انداز روزهای مرخصی تان را رو کنید و اگر خانه دارهستید  همسر محترم را به کمک بطلبید.

اگر سه خط همراه دارید دو تایش کنید. دو تا رو یکی و آن یکی را هم تا می توانید خاموش کنید. نگران نباشید، دوستان درک تان خواهند کرد!

قرار نیست مثل کنکور کارشناسی ( البته کنکورهای قدیم!) خودتان را در خانه یا کتابخانه حبس کنید اما زیاد خواندن هم ضرری ندارد! تا می توانید توی خانه بمانید و بخوانید. به این فکر کنید که این درس خوان می تواند باعث شود از شبانه به روزانه بروید. آن وقت مطالعه تان دست کم 45 میلیون تومان می ارزد! دستمزد خوبی برای سه ماه است. این طور نیست؟

قبلا هم گفتیم باز هم می گوییم.  در وضعیت کنونی درصد تأثیر آزمون کتبی 100 است. آزمون کتبی تنها پلی است که شما را به مصاحبه می رساند. اگر خدای ناکرده پل تان فرو بریزد مهم نیست چقدر توشه برای مصاحبه اندوخته اید.

بنشینید با خودتان خلوت کنید. فهرست کارهای روزانه تان را یادداشت کنید و جلوی هر کدام وقتی را که از شما میگیرد بنویسید. حالا شروع کنید به خط زدن کارها یا کم کردن زمان هر کدام. فقط یادتان باشد با خودتان جدی باشید. رودربایستی را کنار بگذارید و به  چیزی که برنامه ریزی می کنید عمل کنید. سه ماه است؛ سه سال که نیست. خیلی زود می گذرد. کسی از سه ماه سخت گرفتن به خود لطمه ای ندیده است.

همین الان شروع کنید. یک ساعت بعد هم دیر است. فقط 90 روز مانده، 90 روز ناقابل!

اینستاگرام آزمون دکتری