قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری 92

//قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری 92

مدرسان شریف

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری 92

سازمان سنجش آموزش کشور تذکرات مهمی به پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری 92 ارائه کرد.  به گزارش پی اچ دی تست این تذکرات عبارتند از :

1- عدم مراجعه پذيرفتگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقي خواهد شد.

2- براي داوطلبان واجد شرايط گزينش كارنامه‌اي حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده براي مصاحبه و در سهميه مربوط تنظيم و از طريق سايت اينترنتي اين سازمان در هفته اول بهمن ماه قابل دسترسي خواهد بود.

3- از آنجا كه تغيير گرايش و نقل و انتقال پذيرفتگان دوره‌هاي دكتري «Ph.D» ميسر نمي‌باشد، لذا در اين خصوص درخواست‌هاي داوطلبان قابل بررسي نخواهد بود.

4- حضور شخص پذيرفته شده براي ثبت‌نام الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخ‌هاي اعلام شده توسط هر دانشگاه و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد.

5- به پذيرفتگان توصيه مي‌شود كه قبل از مراجعه در تاريخ‌هاي تعيين شده جهت ثبت‌نام، اطلاعات تكميلي را در سايت اينترنتي دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل قبولي خود مطالعه نمايند.

6- معدل‌ مدرك كارشناسي (ليسانس)‌ و كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس)‌ پذيرفته‌شده‌ بايد با معدل‌هايي‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام و يا شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد. بديهي است كه در غير اين صورت، ضمن «كان‌لم‌ يكن» تلقي شدن قبولي، از ثبت‌نام آن دسته از داوطلباني كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك تحصيلي كارشناسي و كارشناسي‌ارشد آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري خواهد شد.

7- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌نامي ارسالي به كليه دانشگاه‌ها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون‌ ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1392 ابلاغ گرديده است تا از ثبت‌نام پذيرفتگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك يا مدارك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت‌نامي از طرف داوطلبان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، جداً ممانعت به عمل آورند، لذا به اين‌دسته از پذيرفتگان توصيه مي‌گردد به محل قبولي خود مراجعه ننمايند و درصورت لزوم چنانچه در اين باره سوالي دارند مي‌توانند از طريق سايت سازمان در بخش پاسخگويي اينترنتي اقدام نمايند. بديهي است كه به مراجعات حضوري و هر نوع مكاتبه‌اي به هر طريق ديگري غير از سايت اين سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

 8- پذيرفتگان‌ مي‌بايست حداكثر تا تاريخ‌ 31/6/1392 موفق به اخذ مدرك كارشناسي ارشد شده باشند.

9- در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصيل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي «كان‌لم‌ يكن» تلقي‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

10- به اطلاع داوطلبان آزمون دكتري تخصصي «Ph.D» سال 1392 مي‌رساند كه مطابق ضوابط پذيرفتگان نهايي آزمون دكتري سال 1392 حتي در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولي، مجاز به شركت و انتخاب رشته در آزمون دكتري تخصصي «Ph.D» سال 1393 نخواهند بود

11- با توجه به اعلام دانشگاه صنعتي اميركبير عنوان كدرشته محل‌هاي 3974 و 3977 از مهندسي نساجي- شيمي نساجي و علوم الياف به مهندسي نانو تكنولوژي – شيمي نساجي و علوم الياف اصلاح شده است.

12- با توجه به كنترل هاي متعدد و بررسي هاي انجام شده از صحت نتايج اعلام شده اطمينان حاصل شده است؛ مع‌الوصف، داوطلبان پس از دريافت كارنامه نتايج نهايي آزمون از طريق سايت (هفته اول بهمن ماه) درصورتي كه منحصراً درباره كدرشته هاي معرفي شده براي مصاحبه و ساير مندرجات كارنامه مذكور سوالي داشته باشند، مي توانند حداكثر تا 30/11/1392 منحصراً از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان اقدام نمايند و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اكيداً خودداري نمايند. بديهي است به كليه مواردي كه از طريق ديگري و يا بعد از تاريخ مذكور صورت پذيرد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامي مي توانند سؤالات خود را با شماره تلفن هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني درميان بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند.

۱۳۹۲-۱۰-۱۹ ۲۱:۴۹:۱۰ +۰۳:۳۰۱۹ دی, ۱۳۹۲|دکتری سراسری|۶ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
محمد ن
محمد ن

با عرض سلام
من قبول شدم ولی بعد از 31/6/92 فارغالتحصیل شدم
میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
تقاضامندم راهنمایی فرمایید. با تشکر.

علوم باغبانی
علوم باغبانی

سلام، من تکمیل ظرفیت قبول شدم ولی معدلی که برای لیسانسم اعلام کردم کمتر از اصل معدلمه چون من کارشناسی ناپیوسته بودم و موقع ثبت نام هم هر چی از سنجش پرسیدم جواب درستی به من نداد و من ترسیدم میانگین کاردانی به کارشناسی رو بزنم که بیشتره، به نظرتون واسه ثبت نام من مشکلی پیش نمیاد؟

hana
hana

سلام اعلام کردن اگر بیشتر زده باشید مشکل سازه.بازم یه چک بکنید اطلاعیه رو.من که اینطوری دیدم

نارسيس
نارسيس

دانشكاه تهران هنوز زمان ثبت نام رو اعلام نكرده؟

علی
علی

سلام.
من قبول شدم ولی فارغ التحصیل بعداز 31/6/92 هستم. کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

ارمان
ارمان

سلام خسته نباشین
ما که دکتری پولی قبول شدیم اگه دانشگاه اطلاعیه نزنه چطوری بریم ثبتنام؟میشه راهنمایی کنین؟ ممنونم