مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام پذيرفته گان‌ نهايي‌ تکمیل ظرفیت دکتری 92

//مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام پذيرفته گان‌ نهايي‌ تکمیل ظرفیت دکتری 92

مدرسان شریف

مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام پذيرفته گان‌ نهايي‌ تکمیل ظرفیت دکتری 92

 

مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 92:

1- اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) و اصل مدرك كارشناسي‌ارشد مورد تاييد وزارت‌ علوم‌ ، تحقيقات‌ و فنآوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي عالي انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) و معدل دوره كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) قيد شده‌ باشد و يك‌برگ‌ فتوكپي‌ آنها.

 تبصره‌1- پذيرفتگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) نمي‌باشند، لازم‌ است كه‌ اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل اخذ كارشناسي‌ارشد (فوق‌ليسانس) را ارائه‌ نمايند.

 تبصره‌2- پذيرفتگاني‌ كه‌ تا تاريخ 31/6/1392 فارغ التحصيل شده‌اند، به عبارت ديگر در زمان ثبت‌نام براي شركت در اين آزمون دانشجو بوده‌اند، لازم است معدل كل واحدهاي گذرانده آنان براساس‌(‌0) تا (20) تا تاريخ 31/6/1391 توسط موسسه آموزش عالي محل فارغ‌التحصيلي دوره كارشناسي ارشد در فرم مخصوص درج و پس از تأييد مسئول ذي‌ربط به هنگام ثبت‌نام ارائه گردد.

 2- اصل‌ شناسنامه‌ و كارت ملي و دو سري‌ فتوكپي‌ از تمام‌ صفحات‌ آنها.

 3- شش‌ قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌.

 4- ارائه مدركي كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه آنها‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي‌ دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1392 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌).

 5- حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت.

 6- معرفي‌نامه‌هاي مذكور در ذيل لازم است حداكثر تا پايان‌ نيمسال‌ دوم‌ سال‌ تحصيلي‌ 93-1392 توسط پذيرفتگان‌ از محل مربوط اخذ و به‌ موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل‌ قبولي‌ تحويل‌‌ گردد؛ ‌در غير اين‌ صورت،‌ از ثبت‌نام آنان براي نيمسال‌ تحصيلي‌ بعدي‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد و قبولي‌ آنان «كان‌ لم‌ يكن» تلقي‌ مي‌گردد.

 1-6- معرفي‌نامه رسمي از ستاد مشترك‌ سپاه پاسداران انقلاب‌ اسلامي، وزارت‌ جهادكشاورزي و يا ستاد مشترك نيروهاي مسلح با امضاء و مهر هريك‌ از رؤساي‌ ارگان‌هاي‌ مذكور كه‌ در آن قيد شده‌ باشد داوطلب‌ با توجه‌ به‌ ماده‌ 1 و تبصره‌هاي‌ 4 گانه‌ آن‌ در آيين‌نامه‌ اجرايي‌ قانون‌ ايجاد تسهيلات‌ براي‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران داوطلب‌ بسيجي‌ به‌ دانشگاه ها و موسسات‌ آموزش‌ عالي‌ و ساير شرايط مندرج‌ در آيين‌نامه‌ مذكور واجد شرايط استفاده‌ از سهميه‌ رزمندگان‌ مي‌باشد.

 تبصره‌- براساس‌ هماهنگي‌هاي‌ انجام‌ شده، گواهي‌‌هاي‌ مربوط به‌ رديف 1-6 توسط ارگان‌هاي‌ ذي‌ربط به طور يكجا به‌ موسسه‌ آموزش عالي‌ محل قبولي‌ پذيرفتگان‌ ارسال‌ خواهد شد.

 2ـ6ـ با توجه به ادغام ارگان‌هاي بنياد شهيد انقلاب اسلامي، بنياد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامي و ستاد كل امور آزادگان تحت عنوان بنياد شهيد و امور ايثارگران به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه با استفاده از سهميه رزمندگان پذيرفته‌ شده‌اند مي‌رساند در زمان ثبت‌نام ملزم به ارائة تأييديه سهميه ثبت‌نامي نمي‌باشند و ملاك عمل براي ثبت‌نام همان عنوان درج شده در ليست‌هاي ارسالي به مؤسسات مي‌باشد.

 3-6- ارائه معرفي‌نامه رسمي مبني بر واجد شرايط بودن براي استفاده از امتياز ويژه مربيان رسمي قطعي و رسمي آزمايشي وزارت علوم، تحقيقات و فنّآوري. اين سهميه شامل مربيان رسمي قطعي و رسمي آزمايشي دانشگاه ها، موسسات آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه پذيرش دانشجوي آنها از طريق آزمون سازمان سنجش آموزش كشور صورت مي پذيرد، مي‌باشد.

 

 

۱۳۹۲-۱۰-۱۹ ۱۸:۱۳:۰۴ +۰۳:۳۰۱۹ دی, ۱۳۹۲|دکتری سراسری|۳۰ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
اموزش زبان
اموزش زبان

ججسلام دوستان عزیز
کسی میدونه برای قبولی تو پردیس کیش دانشگاه تهران از طریق کنکور سراسری حدودا رتبه باید چند باشه؟

محمد ن
محمد ن

با عرض سلام
من قبول شدم ولی بعد از 31/6/92 فارغالتحصیل شدم
میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
تقاضامندم راهنمایی فرمایید. با تشکر.

سلام
معمولا با مذاکره مشکل تان حل می گردد.

علوم باغبانی
علوم باغبانی

سلام، من تکمیل ظرفیت قبول شدم ولی معدلی که برای لیسانسم اعلام کردم کمتر از اصل معدلمه چون من کارشناسی ناپیوسته بودم و موقع ثبت نام هم هر چی از سنجش پرسیدم جواب درستی به من نداد و من ترسیدم میانگین کاردانی به کارشناسی رو بزنم که بیشتره، به نظرتون واسه ثبت نام من مشکلی پیش نمیاد؟

سید
سید

سلام
تأکید سنجش بر بیشتر بودن معدل(خودشون داخل پرانتز توضیح دادند)
بعید میدونم واسه کمتر بودن معدل، مشکلی پیش بیاد

کاوه
کاوه

سلام
الان با شماره 025-36166121 (پردیس فارابی) صحبت کردم. گفتن امروز یا فردا زمان ثبت نام را اعلام می کنیم.
شما هم پیگیر باشید زودتر اعلام کنند.

رفیق
رفیق

سلام-تاریخ ثبت نام در سایت دانشگاه تهران اعلام شد.برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنیدwww.ut.ac.ir
در روزهای 28 لغایت 30 ثبت نام الکترونیکی و در روزهای 1و2 بهمن ثبت نام حضوری در پردیس مربوطه

کاوه
کاوه

سلام
کسی از رمان تبت نام شبانه دانسگاه تهران (پردیس فارابی) اطلاع داره؟

hy
hy

سلام- آقای کاوه چه گرایشی قبول شدید؟ از میزان شهریه اون اطلاعی دارید؟من هم سیستم های اونجا قبول شدم

نجفی
نجفی

سلام
بنده افتخار همکلاسی شما دارم . از زمان ثبت نام خبری دارید؟

رفیق
رفیق

آقا/خانم نجفی شما هم سیستم ها قبول شدید؟ رتبتون چند شده بود؟

رفیق
رفیق

سلام-hy شما از اساتید پردیس فارابی اطلاعی دارید؟ جو دانشگاهش چطوره.

کاوه
کاوه

سلام
من مدیریت هستم. از شهریه خبر ندارم ولی حدود 40-50 ملیون باید باشه.
از ثبت نام خبری هست؟

مدیریت تربیت مدرس
مدیریت تربیت مدرس

سلام
دوستانی که مدیریت بازاریابی تربیت مدرس قبول شدن یا نشدن، کسی هست؟
من که بدجور ضدحال خوردم…..

نگران
نگران

سلام
از مدیر محترم سایت و سایر دوستان راهنمایی می خواهم. من هم به اشتباه معدلم را چند صدم زیادتر وارد کردم. در واقع معدل کاردانی را وارد کردم . نوشته به دانشگاه مراجعه نکنیم. نمیشه کاری کرد.

nayer
nayer

از الان دنبالش باش تا درستش کنی . والا به معدل حتی چند صدمش خیلی گیر میدن بعدنا برات دردسر میشه
دنبال یه کسی باش که تو سنجش برات حلش کنه
ایشالا که درست شه

نگران
نگران

سلام دوست من . از راهنمایی و محبتت ممنونم. اما من به جز خدا کسی رو ندارم که کارم رو راه بندازه. خودم هم موندم چرا این اتفاق افتاد. برام دعا کنید.

پاييز
پاييز

عزيزم منم مثل شما همين وضعيت دارم و نميدونم چكار كنم كدوم ثبت نام كنم؟
اگر كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه

محسن
محسن

شک نکنید که دانشگاه آزاد. پردیسها اعتباری ندارن. تازه تاسیس شدند. ولی اگر شبانه قبول شده بودی از آزاد صد در صد بهتر بود.

رضا
رضا

سلام چرا حرف را فقط دوست دارین بگین بدون هیچ منبعی? آقای محسن چه کسی میگه پردیس بی اعتباد هست؟؟ پس اینهمه دانشجو چرا داره؟ برای چی مردم سرمایه گزاری میکنن ؟ البته من به این نتیجه رسیدم هر کی که خودش پولشو نداره بره درس بخونه این شایعه رو میگه
اعتبار داره نگران نباشید

محسن
محسن

** پذیرش با شهریه معاون آموزشی وزارت علوم درمورد پذیرش با شهریه دانشجویان دکتری نیز اظهار داشت: در شیوه نامه جدید پذیرش دانشجو در دوره دکترای تخصصی دانشگاه ها، شرایطی برای پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت و با اخذ شهریه پیش بینی شده است. وی تصریح کرد که مطابق این شیوه نامه جدید، دانشگاهها درصورت تکمیل ظرفیت دوره های دکتری تخصصی آموزشی و پژوهشی روزانه خود، مجازند در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه کشور، نسبت به پذیرش دانشجوی مازاد بر ظرفیت، با اخذ شهریه در سقف مصوبات شورای گسترش که به تفکیک نوع پذیرش باید به تصویب هیات امنای دانشگاه… ادامه نظر»

مریم به آقای محسن
مریم به آقای محسن

این متنی که فرستادید را من خوندم اما ربطش را با بی اعتبار بودن پردیسها متوجه نشدم. میشه استدلالتون را بیشتر توضیح بدهید.
چون احتراما من با نظر شما کاملا مخالفم و پردیس دانشگاههایی مثل تهران و شریف را بهتر از آزاد میدونم

رضا
رضا

سلام خانم مریم
کاملا با شما موافقم چه طور ممکنه که دانشگاه هایی مثل شریف ، تهران، امیرکبیر ، فردوسی مشهد بی اعتبار باشن ، دوستان کلمه پردیس یعنی فقط پرداخت شهریه پس این مدارک کاملا با مدارک همین دانشگاه ها برابرند تنها تفاوت پرداخت شهریه است اگر بی اطاتع هستید لطفا باعث زیر سوال بردن این مدارک نشوید

مینا
مینا

بچه ها یه سوال داشتم…. دکتری دانشگاه آزاد بهتره یا پردیس تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ تو رو خدا زود جواب بدین ….

محسن
محسن

معلومه که دانشگاه آزاد. پردیسها اعتباری ندارن. تازه تاسیس شدند. ولی اگر شبانه قبول شده بودی از آزاد صد در صد بهتر بود.

اسماعیل
اسماعیل

من خودم دیشب متوجه شدم اشتباه زدم تا صبح خوابم نبرد از استرس. صبح به چندتا از اساتیدم در دانشگاه تهران زنگ زدم گفتن برو ثبت نام اصلا صداشو در نیار. بعد اونا خودشون مجبور میشن نامه بزنن به سنجش. من مدرک لیسانسمو نمیبرم واسه ثبت نام فقط ارشد و میبرم میگم دانشگاه همینو داده بعد اونا بهم فرصت میدن تا یک ترم که ببرم واسشون. زمانی میبرم که حداقل یک ترم خونده باشم تا دانشگاه نتونه راحت اخراج کنه و مجبور بشه به سنجش نامه بزنه.استرس نداشته باش پارسال واسه دوستم همین جریان پیش اومد اینجوری حل شد. ثبت… ادامه نظر»

هشدار
هشدار

خیلی عجیبه دنشجوی دکتری با این طرز فکر و عجیب تر که سایت این حرف ها که خیلی هم بدآموزی دارد را منتظر می کند شما با این کارتون خواسته و ناخواسته حق دیگران را ضایع کردید چون در دکتری رقابت بین افراد خیلی ناچیز است و یک نمره معدل اضافه زدن چیزی در حدود 3-4 نمره تخصصی است واقعاً متاسفم برای هر کسی که از این طریق به نان و نوایی برسد این کار عین ظلم است به دیگر داوطلبان و پولی که بعداً از طریق درآمدزایی از طریق اخذ مدرک این چنینی به دست میاد عند حرام است… ادامه نظر»

ا.م
ا.م

با سلام و عرض ادب
من در تکمیل ظرفیت پذیرفته شدم ولی امروز متوجه شدم که معدل کارشناسی را چهل و چهار صدم اشتباه وارد کرده ام. ملتمسانه خواهش می کنم با توجه به اطلاعات و تجربه اتان آیا ثبت نام من در دانشگاه محل قبولی امکان پذیر است. چه اقداماتی باید انجام دهم.

اسماعیل
اسماعیل

سلام منم مثل شمااشتباه زدم معدلمو.به سنجش زنگ زدم گفت از طریق دانشگاه پذیرفته شده اقدام کن.یکی از دوستام هم پارسال این مشکلو داشت یک نمره بالاتر زده بود یه کم دردسر کشید اما حل شد.استرس نداشته باش منم مثل توام حل میشه

ا.م
ا.م

ممنون دوست عزیز. پاسخ شما کمی از استرسم را کم کرد. یعنی اجازه ثبت نام و حضور در ترم بهمن را داریم؟ بعضی سایت ها نوشته ممکن است اخراج و یا محروم شویم.

nayer
nayer

اجازه ثبت نام دارین ولی بعدنا که میفهمن برات دردسر میشه باید فورا حلش کنی …حالا به هر نحوی