رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش این دانشگاه برای امضای تفاهم‌نامه این دانشگاه با دیگر بانک‌ها برای اعطای وام 10 میلیونی به دانشجویان دوره دکترای دانشگاه آزاد خبر داد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران پیرامون افزایش شهریه دانشگاه آزاد، گفت: بحث افزایش شهریه در هیأت امنای دانشگاه آزاد بررسی خواهد شد. در همین خصوص نیز جلسه هیأت امنا در تاریخ 7 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون صندوق رفاه دانشجویان نیز، گفت: قطعا با هماهنگی‌هایی که با وزارت علوم صورت گرفته است صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد فعال‌تر از گذشته عمل خواهد کرد. احتمال دارد سقف وام‌ها افزایش پیدا کند که البته با این کار دانشجویان کمتری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد در پایان پیرامون تفاهم دانشگاه آزاد با بانک صادرات در خصوص اعطای وام ده میلیونی به دانشجویان گفت: چنین تفاهمی وجود داشته و مقداری از آن نیز عملی شده است اما نمی‌دانم چرا در دوره مدیریت قبلی این طرح متوقف شده است. اما اخیرا تلاش می‌کنیم در همین خصوص تفاهم‌هایی با دیگر بانک‌ها منعقد کنیم.

اینستاگرام آزمون دکتری