کنکور دکتری تخصصی 1393  دانشگاه آزاد اسلامی  روزهای پنج شنبه و جمعه این هفته، 24 و 25 بهمن ماه،  برگزار می گردد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش ایسنا،  داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت azmoon.org نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 24 و 25 بهمن ماه 1392 در سراسر کشور برگزار می‌شود.

این آزمون در نوبت صبح رأس ساعت 8:00 و در نوبت عصر رأس ساعت 16:00 برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از برگزاری، در حوزه امتحانی خود حضور به هم رسانند.

همچنین داوطلبانی که در کارت ورود به جلسه‌شان نقص‌هایی شامل مشخصات فردی، زبان خارجه یا عکس وجود دارد، می‌توانند روز چهارشنبه  23 بهمن ماه از ساعت هشت صبح الی 17 به واحد دانشگاهی حوزه امتحانی خود مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. داوطلبان حوزۀ تهران لازم است جهت رفع نقص کارت خود به مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) واحد تهران مرکزی مراجعه کنند.

در این دوره بیش از 70 هزار نفر در آزمون دکتری شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت می پردازند؛ سوالات آزمون دکتری تخصصی سال 1393 تستی است اما برای درس طراحی رشته های شهرسازی و معماری که سوالات تشریحی نیز برای آن در نظر گرفته شده داوطلبان این دو رشته لازم است وسایل مندرج در برگه ورود به جلسه آزمون خود را به همراه داشته باشند.

آزمون تشریحی این دو رشته در همان نوبت امتحانی مندرج در برگه ورود به جلسه آزمون برگزار خواهد شد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور تا یک ساعت پیش از برگزاری آزمون، امکانپذیر است.

اینستاگرام آزمون دکتری