آیین نامه جدید دست دانشگاهها را برای شناسایی بهتر دانشجویان استعداد درخشان را باز می گذارد.
مدیر کل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار مهر از آماده شده آیین نامه بازنگری شده استعدادهای درخشان برای امضا توسط وزیر علوم خبر داد.

عبدالرحیم نوه ابراهیم  با اعلام این خبر، اضافه کرد: در بازنگری و بررسی مجدد آیین نامه استعدادهای درخشان، معاونان آموزشی تمام دانشگاههای کشور نظرات خود را اعلام کرده و ده ها جلسه کارشناسی برای این آیین نامه توسط وزارت علوم برگزار شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

وی با بیان اینکه آیین نامه مذکور هم اکنون برای امضا و ابلاغ در اختیار فرجی دانا قرار دارد، پیش بینی کرد تا پایان سال جاری به تصویب برسد تا به دانشگاهها ابلاغ شود.

به گفته این مقام مسئول وزارت علوم، آیین نامه استعدادهای درخشان برای پذیرفته شدگان  بدون کنکور و با کنکور برگزار شده کارشناسی ارشد و کنکور دکتری 93 که 16 اسفندماه برگزار می شود، اعمال خواهد شد.

نوه ابراهیم تاکید کرد: آیین نامه جدید دست دانشگاهها را برای شناسایی بهتر دانشجویان استعدادهای درخشان باز می گذارد و قرار نیست این آیین نامه چارچوبهای سختی برای این دانشجویان در نظر گیرد.

اینستاگرام آزمون دکتری