سلام دوستان خوبم، امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید. قبل از هر چیز به همگی شما خسته نباشید می گویم. امیدوارم که ایستگاه آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید. البته می دانم که نگرانی ها همچنان باقی است اینکه چه درصدی خواهید داشت یا چه رتبه ای را کسب خواهید کرد، همچنان با شماست. اما این را نیز به فراموش نکنید که سفر ما همچنان ادامه دارد و باید خود را برای ادامه آن آماده کنید. به این منظور برای شما چند توصیه دارم.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

اولین مساله ای که در این روزها مهم است، رها شدن از افکار مربوط به ایستگاه های قبل (اآزمون آزاد و سراسری) است. بپذیرید که شما تمامی تلاش خود را کرده اید، نگرانی، غصه یا ناراحتی تغییری در نتیجه به وجود نخواهد آورد، الان به تنها چیزی که نیاز دارید استراحت و تجدید انرژی است. زیرا ایستگاه بعد انرژی زیادی از شما خواهد گرفت. پس برای موفقیت در گام بعدی در حال حاضر نیاز به استراحت دارید. بجای نگرانی برنامه مفرحی برای عید خود بریزید و نتیجه را به دستان پر قدرت خدا بسپارید. البته پیش از این کار باید برنامه مربوط به ایستگاه بعد را نیز مرور کنید تا بتوانید با خیال راحت به استراحت بپردازید. پس دومین مساله مهم در این روزها بررسی رزمه است. یک لیست از رزمه خود در حال حاضر تهیه کنید، سپس به مواردی بیاندیشید که می توانید به وسیله آن رزمه خود را تقویت نمایید. اگر در این زمان باقیمانده تا ایستگاه بعد کاری از دست شما برای تقویت رزمه تان بر می آید، برای انجام آن برنامه ریزی کنید. البته فراموش نکنید که در این برنامه استراحت و برنامه های مفرح را نیز بگنجانید. اگر هم کار دیگری در این زمان نمی توانید انجام دهید. بهتر است تا پایان تعطیلات نوروز فقط کسب انرزی کنید و آمادگی های بعدی برای ایستگاه بعد را به زمان پس از آن موکول نمایید.

دوستان خوبم مثل همیشه به یاد داشته باشید که من و دیگر همکارانم تا آخر این سفر شما را تنها نخواهیم گذاشت. هر کجای این سفر نیاز به همراهی و همفکری داشتید، ما اینجا هستیم و در حد توان شما را یاری خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید و شما نیز دیگر دوستانتان را تا پایان سفر همراهی کنید و به هم دلگرمی دهید.

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما

مشاور همراه

اینستاگرام آزمون دکتری