سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای برخی نکات مهم مربوط به معدل موثر در آزمون دکتری سراسری را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست در این اطلاعیه آمده است :

معدلهای مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان (معدل مدرک کارشناسی و معدل مدرک کارشناسی ارشد)، بر اساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبت نام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده است، لذا داوطلبان لازم است معدلهای مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصره های ذیل بررسی و چنانچه داوطلبی در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور (5/9/92 لغایت 11/9/92) موفق نشده است که معدل مقطع کارشناسی ارشد خود را بنا به دلایلی در فرمهای اینترنتی ثبت نام درج نماید، می تواند با مراجعه به سایت سازمان و ورود به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نماید. بدیهی است در غیر اینصورت قبولی آندسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار می گیرند لغو شده و مسئولیت هر گونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

تبصره 1- فارغ التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ 11/9/92 (زمان ثبت نام برای شرکت آزمون) موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شده و دانش آموخته تلقی گردیده و باید معدلهای مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آنان با معدل های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد در غیر اینصورت می بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

تبصره 2- دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که در زمان شروع به ثبت نام برای شرکت در این آزمون (تاریخ 5/9/92) همچنان دانشجو بوده اند، اعم از اینکه بعد از پایان مهلت زمان ثبت نام (تاریخ 11/9/92) فارغ التحصیل شده اند و یا حداکثر تا تاریخ 31/6/93 یا 30/11/92 فارغ التحصیل خواهند شد، باید میانگین واحدهای گذرانیده شده تا تاریخ 31/6/92 یا 30/11/92 آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون یکسان باشد. در غیر اینصورت می بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

تبصره 3- آن دسته از داوطلبانی که دوره تحصیلی مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته بوده، باید میانگین معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل کارشناسی مندرج در کارت ورودی یکسان باشد. در غیر اینصورت می بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

اینستاگرام آزمون دکتری