نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری 1393 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست داوطلبانی که انتخاب رشته نموده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور،  نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند.

همچینن سازمان سنجش آموزش کشور از آن‌دسته از داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته محل تحصیلی (حداکثر 5 کدرشته‌محل) از رشته امتحانی ذی‌ربط در ردیف معرفی‌‌شدگان چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند، دعوت می‌نماید که با توجه به نکات مندرج در اصل اطلاعیه (بویژه بندهای مربوط به: مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه همراه خود داشته باشند و تذکرات مهم) که در سایت سازمان سنجش آمده است و مطابق برنامه زمانی مشخص شده مربوط به هر کدرشته محل و همچنین جداول مندرج در اطلاعیه یاد شده و با در دست داشتن مدارک اعلام شده برای شرکت در این مرحله (بررسی سوابق علمی ، آموزشی وپژوهشی) و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده در جداول، به مؤسسات ذی‌ربط مراجعه نمایند.

بدیهی است که عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کدرشته‌محل یا کدرشته‌محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌شود.

اینستاگرام آزمون دکتری