نشریه پیک سنجش امروز حاوی نکاتی از سوی سازمان سنجش به داوطلبان آزمون دکتری 93 بود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش  پی اچ دی تست در بخش “یادداشت هفته” پیک سنجش دوشنبه 15 اردیبهشت 93 آمده است :

از امروز 15 اردیبهشت‌ماه، اسامی معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه آزمون دکتری 93 همراه با اطلاعیه مربوط به برنامه زمانی مراجعه و مدارک مورد نیاز برای شرکت در این مرحله، روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می‌شود؛ به همین خاطر، لازم دانستیم که توجه معرفی‌شدگان این مرحله از آزمون دکتری سال 93 را به چند نکته مهم که در ذیل می‌آید جلب نماییم:
1-    داوطلبان می‌بایست با مطالعه دقیق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان، اقدامات لازم را به منظور آمادگی برای شرکت در مرحله بررسی مدارک آزمون دوره دکتری سال 93 (مصاحبه) به عمل آورند.
2-    داوطلبانی که براساس کارنامه منتشر شده در سایت این سازمان، به عنوان معرفی شده یک یا چند کد رشته محل از رشته امتحانی مربوط مشخص شده‌اند، لازم است که قبل از حضور برای انجام  مصاحبه، به وب‌سایت دانشگاه یا دانشگاه‌هایی که به آنها معرفی شده‌اند مراجعه و ضمن اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه‌، نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده در سایت دانشگاه‌ یا دانشگاه‌های مورد نظر، برای شرکت در مصاحبه اقدام نمایند و اصل رسید وجه واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسؤول ذی‌ربط تحویل دهند.
3-    معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه توجه داشته باشند که پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مرحله مصاحبه، هیچ‌گونه تقاضایی در این ارتباط قابل پذیرش نیست و به مراجعات یا ارایه مدارک پس از تاریخ مقرر (مربوط به هر کد رشته محل یا دانشگاه) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
4-    آن گروه از داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه که در این مرحله شرکت نمایند و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره دکتری سال 93 (اعم از دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) پیام‌ نور، غیرانتفاعی یا پردیس خودگردان) قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال 1394 نخواهند بود.
5-    کارنامه اعلام نتایج گزینش این مرحله از آزمون دکتری 93، همزمان با اصل اطلاعیه مربوط به معرفی‌شدگان مرحله مصاحبه این آزمون، از امروز روی سایت اطلاع‌رسانی این سازمان قرار می‌گیرد که داوطلبان می‌توانند نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.
منبع : http://peyk.sanjesh.org/news/article.aspx?id=947

اینستاگرام آزمون دکتری