مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: افرادی که برای مصاحبه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 93 پذیرفته شده‌اند تا دهم خرداد برای تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی فرصت دارند.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: از تعداد 38 هزار و 6 داوطلب با توجه به ضوابط و ظرفیت پذیرش، 27 هزار و 485 داوطلب به عنوان معرفی شدگان برای بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و مصاحبه تخصصی به دانشگاه و مراکز آموزش عالی معرفی شدند که تمام معرفی شدگان باید نسبت به تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌های عمومی آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز 93 اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

توکلی اظهار داشت: چنانچه افرادی از لیست معرفی شدگان تاکنون برای تکمیل فرم صلاحیت اقدام نکرده‌اند تا پایان روز شنبه دهم خردادماه باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و برای تکمیل فرم اقدام کنند.

به گفته توکلی، بدیهی است چنانچه معرفی شدگان تا دهم خرداد نسبت به تکمیل فرم اقدام نکنند از مرحله پذیرش نهایی حذف می شوند.

اینستاگرام آزمون دکتری