امکان انتخاب مجدد دانشگاه ها برای داوطلبین مقطع دکتری دانشگاه آزاد تا فردا دوشنبه 24 شهریور ماه 1393 تمدید شد.

 به گزارش پی اچ دی تست انتخاب محل های جدید برای داوطلبان مرحله دکتری تا روز دوشنبه مورخ 24/6/93 تمدید شد و داوطلبان می توانند در فرصت به دست آمده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: در این مرحله داوطلبان می توانند بیست محل دانشگاهی را انتخاب و در سایت ثبت نام کنند. علوی فاضل درخصوص اینکه چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل های جدید هستند، گفت: کلیۀ داوطلبینی که در جلسه مصاحبه حضور داشتند می توانند در این مرحله شرکت کنند. همچنین داوطلبان باید درنظر داشته باشند که در رشته های همنام با رشته امتحانی خود می توانند ثبت نام کنند.

وی در مورد شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون گفت: برای کلیه داوطلبان بدون آزمون که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند و حائز شرایط این دوره می باشند، امکان انتخاب رشته در این مرحله وجود دارد.

لازم به ذکر است که نحوه ارزشیابی کلیه داوطلبان با آزمون براساس نمره کل بعد از مصاحبه و برای داوطلبان دوره بدون آزمون مجموع امتیازات حاصل از معدل، پایان نامه و مصاحبه علمی درنظر گرفته می شود.

وی در مورد اعضای هیئت علمی گفت: کلیه اعضای هیئت علمی ای که حائز شرایط هستند و در دور دوم کارنامه آنها در سیستم وجود دارد، می توانند در این مرحله شرکت کنند.

علوی فاضل در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتایج در روز چهارشنبه مورخ 26/6/93 اعلام خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری