معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد با بیش از 25 هزار نیروی دکترا و بورسیه، ظرفیت پذیرش در دوره‌های دکترا در رشته‌ محل‌های جدید را دارد.

به گزارش  خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اظهار داشت: دانشگاه آزاد با بیش از 25 هزار نیروی دکترا و بورسیه، ظرفیت پذیرش و تشکیل کلاس در رشته محل‌های جدید را دارد و براساس همین ظرفیت وزارت علوم مجوز تشکیل رشته‌محل‌های جدید را به این دانشگاه داده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با تربیت کادر متخصص و زبده توانسته به یکی از قطب‌های ارائه دهنده تحصیلات تکمیلی در خاورمیانه مبدل شود.

علوی فاضل تأکید کرد: کادر علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تمام کشورهای اطراف مثل آذربایجان، تاجیکستان، ارمنستان و غیره قوی‌تر است و سطح علمی واحدهای دانشگاه آزاد به مراتب از ظرفیت علمی موجود در این کشورها بالاتر است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در ادامه گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد با بیش از 12 هزار استادیار و بالاتر از آن و 7 هزار نفر دانشجوی دوره دکترا (مربیان هیأت علمی این دانشگاه) توان برگزاری کلاس در مقاطع مختلف به ویژه تحصیلات تکمیلی و ارائه تزها و پایان‌نامه‌های پژوهشی مناسبی در سطح کشور را دارد.

علوی فاضل گفت: از طریق فراخوان در حال جذب بیش از 6 هزار نفر به عنوان هیأت علمی هستیم که همه این مسائل بیانگر آن است که زمینه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد  برای رشد و ارتقای دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا فراهم شده است.

اینستاگرام آزمون دکتری