دانشگاه علم و صنعت با صدور اطلاعیه ای ضمن انتشار اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون 1393 نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان را اعلام کرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست،‌ ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون سال 1393در روز چهارشنبه 19/6/93 از ساعت 8:30 الی 11:30 در تحصیلات تکمیلی دانشگاه انجام می‌شود. فهرست اسامی پذیرفته شدگان از لینک ذیل قابل دریافت است:

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون 93 دانشگاه علم و صنعت

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1- اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.

2- اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی ارشد قید شده باشد. دانشجویان سال آخر گواهی معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی ارائه نمایند.

3- اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی از تمامی صفحات آن.

4- اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو).

5- شش قطعه عکس تمام رخ 4 *3 تهیه شده سال جاری.

6- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن.

7- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان.

8- پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند، جهت اخذ نامه ترخیص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت ‌نامی مراجعه نمایند.

9- پذیرفته شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا معافیت می‌باشند، ملزم هستند فرم درخواست معافیت تحصیلی را به صورت تایپ شده تکمیل نمایند و با الصاق یک قطعه عکس در محل مربوط، آن را به مسؤول ثبت‌نام تحویل دهند و از تاریخ 1/7/93 لغایت 5/7/93 به تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند و فرم مذکور را از کارشناسان مربوطه تحویل گرفته و جهت انجام مراحل درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند و سپس فرم صادره را به کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهند.

10- جهت جلوگیری از اتلاف وقت، داوطلبان باید فرم‌های پیوست (فرم مشخصات، فرم آموزش رایگان، فرم تعهد سنوات و فرم تقویم آموزشی) را پرینت گرفته و تکمیل نمایند و در روز ثبت‌نام همراه با سایر مدارک (به ویژه فرم گواهی معدل و گواهی اتمام فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ 31/6/1393) به مسؤولین ذی‌ربط تحویل دهند. ضمنا داوطلبان پس از انجام ثبت نام جهت مشخص شدن استاد راهنما و اخذ دروس به دانشکده های مربوطه مراجعه نمایند.

اینستاگرام آزمون دکتری