دانشگاه تربیت مدرس طی اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان نهایی دکتری استعداد درخشان سال تحصیلی 1393-94 را اعلام نمود.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، اسامی قبولی های علمی در دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه، از طریق آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر (شماره 22354/و مورخ 2/3/91)‌ و شیوه نامه اجرایی آن به شرح مندرج در جدول زیر است:

دریافت اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دکتری بدون آزمون 93 دانشگاه تربیت مدرس


با آرزوی موفقیت به اطلاع کلیه قبول شدگانی که 7 رقم سمت راست شماره ملی آنان در فهرست جدول زیر مشخص شده است، می رساند پذیرش قطعی آنان منوط به تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور و احراز صلاحیت عمومی توسط مراجع ذی صلاح می باشد و پس از تایید این موارد نسبت به ثبت نام قطعی آنان اقدام خواهد شد و در این مرحله صرفا قبول شدگان توسط  اداره کل آموزش دانشگاه به طور مشروط ثبت نام خواهند شد. شایان ذکر است اطلاعیه ثبت نام متعاقبا توسط مدیریت امور آموزشی در وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه (http://www.modares.ac.ir/edu) قرار خواهد گرفت و قبول شدگان ملزم به ثبت نام غیرحضوری و حضوری در تاریخ های اعلام شده خواهند بود و عدم ثبت نام در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی می شود.
قبول شدگان مندرج در فهرست، در صورت انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه  ضروری است مراتب را از طریق دورنگار 82883025 حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 30/6/92 به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون ارسال نمایند؛ بدیهی است به درخواست  قبول شدگانی که پس از تاریخ مذکور به دانشگاه ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و اسامی آنان به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
نتیجه بررسی درخواست پذیرش و مصاحبه رشته های “مهندسی صنایع”, “مهندسی فناوری اطلاعات” و “حقوق خصوصی” متعاقبا اعلام خواهد شد.
 نتایج سایر رشته ها به علت عدم ارائه گواهی زبان عمومی مورد تأیید دانشگاه یا عدم کسب حدنصاب علمی لازم در این مرحله اعلام نشده است.
شایان ذکر است درخصوص رشته هایی که اولویت های اول مصاحبه علمی هر رشته دارای حدنصاب علمی لازم برای پذیرش می باشند لیکن تا تاریخ 10/6/93 موفق به ارائه گواهی زبان عمومی مورد تأیید دانشگاه نشده اند، نتیجه بررسی درخواست به صورت تلفنی اطلاع داده خواهد شد.
وفق اطلاعیه پذیرش دانشگاه متقاضیانی که هنگام ثبت نام و ارسال مدارک, دانشجوی نیمسال چهارم دوره کارشناسی ارشد بوده اند می بایستی تا قبل از تاریخ شروع سال تحصیلی 94-1393 این دانشگاه (22/6/93) از پایان نامه خود با درجه عالی دفاع کرده باشند. لذا ضروری است این داوطلبان حداکثر تا تاریخ 30/6/93 نسبت به ارائه گواهی رسمی از مدیریت امور آموزشی دانشگاه محل تحصیل (مبنی بر اعلام معدل کل، تاریخ دفاع و نمره و درجه پایان نامه) اقدام نمایند. در غیر این صورت از فهرست قبول شدگان علمی حذف و پذیرش آنان لغو می شود و مجاز به ثبت نام نخواهند بود.

اینستاگرام آزمون دکتری