سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ثبت نام آزمون دکتری 94 از حذف پذیرش مستقل پردیس های دانشگاهی خبر داد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، در اطلاعیه سازمان سنجش از داوطلبان متقاضی ورود به دوره های دکتری پردیس های دانشگاهی خواسته شده است با توجه به حذف پذیرش های دیگر ( شامل آزمون های داخلی دانشگاه ها در سال های گذشته و آزمون دکتری پردیس در سال جاری ) در صورت تمایل به تحصیل در این واحد ها در آزمون دکتری سراسری 94 ثبت نام نمایند.

در این اطلاعیه تذکر داده شده است که : داوطلبان علاقمند به تحصیل در دوره‌های پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور توجه داشته باشند، پذیرش دانشجو در دوره پردیس خودگردان در آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال 1394  در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی  به همراه سایر دوره‌های تحصیلی از طریق همین مرحله صورت خواهد گرفت. لذا با توجه به اینکه هیچ دانشگاهی برای پذیرش در این دوره، آزمون اختصاصی برگزار نخواهد کرد به داوطلبان توصیه می شود برای پذیرش در دوره پردیس خودگردان در این مرحله ثبت‌نام نموده و در تاریخ مقرر در آزمون شرکت نمایند.

 

اینستاگرام آزمون دکتری