دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از بین واجدین شرایط سهمیه استعداد درخشان  دکتری دانشجو می پذیرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در نظر دارد در اجرای آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر و طبق آئین نامه شماره 21/67272 مورخ 93/4/18 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشجو پذیرش نماید.

داوطلبان بایستی کلیه مدارک لازم حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال 1394 از طریق پست سفارشی به نشانی : اهواز- ملاثانی- دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان- مدیریت آموزشی و تحصیلات تکمیلی –دفتر استعداد های درخشان –کد پستی 6341773637 ارسال و رسید پستی آن را جهت پیگیری های احتمالی نزد خود نگه دارند .

شرایط اختصاصی :

 1. 1.   دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از یکی از دانشگاه های داخل کشور
 2. 2.   دارا بودن میانگین کل 16 و یا بالاتر در مقطع کارشناسی
 3. 3.   دارا بودن میانگین کل 17 و بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد
 4. 4.   بیش از دو سال از تاریخ فراغت از تحصیل دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نگذشته باشد.
 5. 5.   کسب حداقل 70 امتیاز از فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی پیوست(کسب حداقل 10 امتیاز از ردیف شماره 1 بخش امتیازات پژوهشی و کسب حداقل 4 امتیاز از ردیف شماره 11 مربوط به مدرک زبان، بخش امتیازات آموزشی الزامی است).

نحوه ارائه مقالات یا فعالیتهای علمی برگزیده :

 1. 1.    مقالات ارائه شده طبق جدول شماره 1 مورد ارزیابی قرار گرفته و باید چاپ شده یا دارای گواهی پذیرش چاپ بوده و مرتبط با پایان نامه باشد .

تبصره  : دانشجو پس از کسب پذیرش در مقطع دکتری فقط تا پایان نیمسال اول تحصیلی، فرصت خواهد داشت که مقاله خود را که دارای گواهی پذیرش است به چاپ رسانده و اصل آن را ارائه نماید، در غیر این صورت قبولی وی لغو خواهد شد .

 1. 2.   هر گونه ثبت اختراع باید مورد تایید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران باشد .
 2. 3.   برگزیدگان جشنواره های علمی معتبر( خورازمی، فارابی، رازی و یا ابن سینا ) باید تاییدیه دبیرخانه جشنواره را کسب و ارائه نمایند .
 3. 4.   برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی باید تاییدیه دبیرخانه المپیاد را کسب و ارائه نمایند .

 نکات مهم :

–   هر گونه اطلاع رسانی به داوطلبان منحصراً از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به نشانی:www.ramin.ac.ir صورت می پذیرد لذا به داوطلبان توصیه می شود به منظور اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه، اطلاعیه های مربوط را در سایت دانشگاه بطور منظم پیگیری نمایند .
–  دانشجویان نیمسال آخر، چنانچه تا قبل از ثبت نام در فراخوان بتوانند از پایان نامه خود دفاع نمایند، مجاز خواهند بود با رعایت سایر شرایط و با ارائه مدارک لازم در این فراخوان شرکت نمایند .
–   سنوات تحصیل قابل قبول برای امتیاز دهی، در مقطع کارشناسی 8 نیمسال و در مقطع کارشناسی ارشد 4 نیمسال است .
تبصره  : داوطلبان رشته هایی که سنوات مجاز تحصیل آنها ، طبق مصوبه شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در مقطع کارشناسی 9 نیمسال و کارشناسی ارشد ناپیوسته 5 نیمسال تصویب شده اند ، امتیازت لازم را مطابق با جدول مربوطه اخذ خواهند نمود .
–   تغییر رشته و گرایش بعد از قبولی و کسب پذیرش، به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود .
–   مدارک داوطلبان و وجه دریافتی، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد لذا به داوطلبان توصیه می شود با دقت لازم، مفاد آگهی را مطالعه و فقط درصورت دارا بودن شرایط مربوط نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند.
–  ارائه یک نسخه از پایان نامه و نیز نسخه اصل کلیه مقالات، کتب، تألیفات و سایر فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و اجرایی داوطلب در زمان مصاحبه الزامی است.
–  با توجه به اینکه ادامه تحصیل در مقطع دکتری بصورت تمام وقت می باشد، داوطلبان شاغل در وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی باید قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط محل کار خود را مبنی بر ادامه تحصیل کسب نمایند.

      مدارک لازم :

 •      فرم تکمیل شده تقاضا بطور دقیق و خوانا
 •      یک نسخه تصویر شناسنامه و کارت ملی
 •      دو قطعه عکس که مشخصات داوطلب در آن پشت نویسی شده باشد
 •      تصویر مدرک نمایانگر وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد
 •      تصویر گواهینامه و ریز نمرات تایید شده در دوره کارشناسی ارشد که نمره پایان نامه حتماً در آن درج شده باشد
 •      تصویر گواهینامه و ریزنمرات تایید شده در دوره کارشناسی
 •      گواهی دال بر احراز حد نصاب یکی از آزمون های زبان معتبر
 •      معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد دانشجویی برای دانشجویان المپیادی در مقطع کارشناسی ارشد
 •      معرفی نامه از دبیرخانه جشنواره های معتبر علمی خوارزمی، فارابی، رازی ، ابن سینا ) برای برگزیدگان جشنواره ها در مقطع کارشناسی ارشد که منتشر شده باشد )
 •      تصویر کلیه مقالات ارائه شده در کنفرانس ها ، کلیه تألیفات ، کتب و فعالیت های پژوهشی داوطلب
 •      ارائه اصل ویک کپی از فیش واریزی به مبلغ  800000 ریال به شماره حساب2177292211002 به نام رابط تمرکز وجوه شبانه دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی   رامین خوزستان قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی در سراسر کشور

تذکر :

 •      مهلت ارسال مدارک حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال 1394 خواهد بود.
 •      به مدارک ناقص و یا ارسال شده بعد از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد .
 •      زمان و مکان برگزاری مصاحبه در موقع مقتضی از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

اینستاگرام آزمون دکتری