ثبت‌ نام همزمان  دو مرحله آزمون زبان  وزارت علوم، تحقیقات  و فناوری (MSRT) ، دوشنبه یکم تیر ماه 94  انجام خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست ، ثبت‌ نام دو مرحله از آزمون زبان MSRT وزارت علوم به صورت همزمان از صبح روز دوشنبه  یکم تیرماه شروع می‌شود.

شهرهای برگزارکننده این آزمون در مردادماه شامل تهران -مشهد- بیرجند-تبریز-بابلسر-زاهدان-ارومیه-اردبیل-شیراز-همدان-رشت-اصفهان-کرمانشاه-کرمان-قم-یزد واراک می باشد و برای شهریور ماه دو شهر اهواز و کیش نیز اضافه شده است .

هچنین به علت تعداد زیاد داوطلبان متقاضی , در آزمونهای مرداد و شهریور که ثبت نام آنها  بصورت همزمان از اول تیر ماه آغاز می شود  متقاضیان ثبت نام فقط می توانند  یکی از تاریخهای 9مرداد یا 13شهریور را انتخاب نموده و  ثبت نام نمایند.

گفتنی است اگر چه ثبت‌نام تا دوهفته قبل از برگزاری آزمون ادامه دارد، اما حوزه‌های اعلام‌شده دارای ظرفیت محدود می‌باشند و ممکن است قبل از تاریخ اعلام شده تکمیل ظرفیت شوند. به طوری که معمولاً ظرفیت این آزمون در نخستین ساعات شروع ثبت‌نام، تکمیل می‌گردد. بنابراین لازم است که داوطلبان قبل از تاریخ شروع ثبت‌نام پروفایل بسازند، چون پس از آن، نیاز به تأیید مدیر سامانه وجود دارد و زمانی که ثبت‌نام در حال انجام است ممکن است در حوزه موردنظر خود نتوانند ثبت نام کنند. ضمناً تأیید مدارک در روزهای اداری، از روز شنبه تا چهارشنبه، انجام می‌شود.

هزینه ثبت‌نام در این آزمون ۶۰۰۰۰۰ ریال (شصت هزار تومان) و پرداخت هزینه آزمون فقط بصورت آنلاین می‌باشد.

اینستاگرام آزمون دکتری