نتایج چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی سال 94 دانشگاه آزاد روز شنبه 25 مهر از جانب معاونت سنجش و پذیرش اعلام خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

دکتر مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نتیجه دعوت به مصاحبه چند برابر ظرفیت دکتری تخصصی در مرحله تکمیل ظرفیت ، از ساعت 14 امروز بر روی سامانه قرار میگیرد.
 
علوی فاضل اظهار داشت:دعوت شدگان  به مصاحبه لازم است به واحدی که برای مصاحبه دعوت شده بودند، بروند و از زمان بندی مصاحبه مطلع شوند، هرچند که از طریق واحدهای مجری نیز اعلام خواهد شد و نتیجه نهایی بعد از این مصاحبه ها نیز با احتساب 75 درصد نمره آزمون کتبی و 25 درصد مصاحبه در آذر ماه اعلام خواهد شد.
 
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد:مصاحبه داوطلبین در سه بخش تشکیل شده است که بخش اول آن فعالیت های علمی پژوهشی است که 40 درصد مصاحبه را به خود اختصاص داده است و بخش دوم آن شامل سوابق آموزشی و تحصیلی آن ها است که 30 درصد را به خود اختصاص داده است و بخش سوم آن انجام مصاحبه توسط اساتید است که بر اساس پاسخ هایی که میدهند، حساب میشود که این نیز 30 در صد نتایج را به خود اختصاص میدهد .

اینستاگرام آزمون دکتری