با این که هیچ خبری مبنی بر پذیرش تکمیل ظرفیت دکتری 94 منتشر نشده، اما نبود این پذیرش نیز با قطعیت اعلام نشده است.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی‌اچ‌دی تست، برگزاری آزمون نیمه‌متمرکز دکتری تخصصی از همان سال اول با پذیرش تکمیل ظرفیت همراه بوده و از سال 1390 تا 1393 هر ساله بخشی از پذیرش دوره دکتری تخصصی به این مرحله اختصاص داشته است.

با این حال در پذیرش دکتری تخصصی سال 1394 تاکنون هیچ خبری مبنی بر پذیرش تکمیل ظرفیت منتشر نشده، اما از سویی دیگر این پذیرش تکذیب نیز نشده است.

سازمان سنجش آموزش کشور هم ضمن حفظ ابهام در این زمینه و واگذاری مسئولیت بر عهده وزارت علوم، تنها پاسخی که به سوال داوطلبان می‌دهد این است که: «در صورت اعلام نیاز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعلام به این سازمان مبنی بر پذیرش تکمیل ظرفیت، اطلاعات لازم در این زمینه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت سازمان سنجش به داوطلبان ارائه خواهد شد.»

این در حالی است که تعداد زیادی از داوطلبان در انتظار تعیین تکلیف پذیرش تکمیل ظرفیت دکتری 94 هستند تا برای مصاحبه دکتری سال جاری یا آزمون کتبی دکتری 95 برنامه‌ریزی نمایند. امیدواریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه از سوی وزارت علوم و یا سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار گیرد.

اینستاگرام آزمون دکتری