زمان و چگونگی ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی 1395 دانشگاه آزاد اسلامی از سوی رئیس مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد.
به گزارش پی‌اچ‌دی تست، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  ثبت‌نام متقاضیان آزمون دکتری آزاد از روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه آغاز خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به داوطلبان عزیز عمیقاً توصیه می کنیم جهت اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری در کانال تخصصی دکتری عضو شوند… کلیک کنید… .
دکتر علوی فاضل در ادامه افزود: داوطلبان ادامه تحصیل مقطع دکتری تخصصی می‌توانند از روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه تا پایان روز چهارشنبه ۹ دی ماه با مراجعه به سامانه این مرکز ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
وی ادامه داد: متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی نیز می‌توانند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد در یک مجموعه امتحانی حداکثر تا ۴۰ رشته‌محل را انتخاب نمایند.
وی افزود: امکان ویرایش برای دوره‌های با آزمون و بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی برای داوطلبان با استفاده از شناسه و رمز ثبت‌نام کارت اعتباری خریداری شده تا پایان مدت زمان ثبت‌نام فراهم می‌باشد و پس از آن امکان تغییر وجود ندارد.
رئیس مرکز آزمون در پایان گفت: آزمون دکتری تخصصی در 9 بهمن ماه ۹۴ برگزار خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری