دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای نیمسال دوم سال  تحصیلی ۹۵ – ۹۴ دانشجوی دکتری استعداد درخشان می پذیرد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به استناد آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری، اصلاحیه های مربوطه و مصوبات داخلی، از میان دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی، مطابق شرایط اعلام شده و در رشته های جدول زیر، تعداد محدودی دانشجو می پذیرد:

فهرست رشته- گرایش های دارای پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری با استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان

111111111

شرایط پذیرش

الف- شرایط عمومی

1. مدرک کارشناسی پیوسته با میانگین کل حداقل 16 یا میانگین کل موثر حداقل 16 (متقاضیانی که طبق کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد، معدل موثر مقطع کارشناسی پیوسته آنان حداقل 16 و به بالا باشد، می توانند تقاضای خود را ارائه و ثبت نام نمایند. بدیهی است این دسته از افراد هنگام ورود اطلاعات مقطع کارشناسی، می بایست معدل موثر را در محل میانگین کل وارد نمایند.)

توجه: چنانچه مدرک نشان دهنده معدل موثر در سیستم بارگذاری نشود، معدل مورد تایید قرار نخواهد گرفت. ضمنا” چنانچه این افراد به مصاحبه دعوت شوند، لازم است مدرک ممهور به مهر سازمان سنجش را در روز مصاحبه به انضمام سایر مدارک به همراه داشته و ارائه نمایند.(کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی است).

2. مدرک کارشناسی ارشد با میانگین کل حداقل 17(بدون احتساب نمره پایان نامه).

3. حداکثر زمان سپری شده از تاریخ دانش آموختگی 2 سال(دانش آموختگان نیمسال اول سال تحصیلی 92-93 و بعد از آن).

4. دانش آموختگان و دانشجویان هر یک از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، دوره های الکترونیکی و مجازی، و نیمه حضوری مجاز به ارائه درخواست نمی باشند. مدارک این دسته از دانشجویان در صورت ارائه درخواست بررسی نخواهد شد و وجه پرداختی نیز عودت داده نخواهد شد.

5. دانش آموختگان دانشگاه های خارج از کشور مجاز به ارائه درخواست پذیرش از این طریق نمی باشند.

تبصره 1: پذیرش تنها در همان رشته تحصیلی یا رشته های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد متقاضی، به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است.

تبصره 2: داوطلبان تنها مجاز به انتخاب یک رشته می باشند.

ب- شرایط اختصاصی

1. شرکت در مصاحبه

2. کسب امتیاز قابل قبول از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و … از کمیته های تخصصی و پذیرش، مطابق آیین نامه فوق الذکر( شماره 21/67272 و جداول 1 تا 4 اصلاحیه شماره 21/237200 و 21/121707 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات داخلی دانشگاه).

3. ارائه نمره آزمون زبان قابل قبول حداکثر تا پایان نیمسال اول پذیرش در مقطع دکتری. پذیرش آن دسته از افرادی که در زمان تعیین شده موفق به ارائه مدرک خود نگردند، منتفی خواهد شد.

نمرات و مدارک زبان قابل قبول دانشگاه

22222222222222

تبصره: کسب حداقل 7 امتیاز از ردیف 1 جدول 1 (نحوه محاسبه امتیازات پژوهشی)الزامی می باشد.

نحوه ارائه درخواست

ضروری است داوطلبان واجد شرایط پس از مطالعه راهنمای ثبت نام حداکثر تا تاریخ 1394/10/8 از طریق سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) با ورود اطلاعات، و بارگذاری مدارک مورد نیاز، در محل های پیش بینی شده، ثبت نام نمایند.

توجه 1: در صورت تایید شرایط عمومی داوطلب و راه یابی به مرحله مصاحبه علمی، ضروری است اصل و کپی کلیه مدارک شناسایی و نسخه کامل مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سامانه ی جامع دانشگاهی، در روز برگزاری مصاحبه ارائه گردد. شرایط اختصاصی و مصاحبه در کمیته تخصصی بررسی و انجام خواهد شد.

توجه 2: لطفاً پیش از اقدام به بارگذاری مدارک و ثبت نام، اطلاعیه و راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه نمایید. پس از ثبت نام وجه پرداختی بازگشت داده نمی شود.

توجه 3: دانشجویان نیمسال آخر در صورت پذیرش، حداکثر تا دهم بهمن ماه 1394 می بایست دانش آموخته گردند. در غیر این صورت قبولی آنها منتفی خواهد شد.

توجه 4: پذیرش در مرحله اول و مصاحبه به منزله پذیرش نهایی نمی باشد. پذیرش قطعی منوط به اعمال ظرفیت، تایید شورای آموزشی دانشگاه و تایید صالحیت عمومی توسط مراجع ذی صالح مربوط و تایید سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

توجه 5: زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

توجه 6: شرایط پذیرش و راهنمای ثبت نام از وضوح کافی برخوردار است. بنابراین خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد موارد یا اصرار بر تغییر آن جداً خودداری فرمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری