//برگزاری آزمون تولیمو 104 در روز پنج شنبه

مدرسان شریف

برگزاری آزمون تولیمو 104 در روز پنج شنبه

کارت شرکت در جلسه  صد و چهارمین  دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ، از روز  سه شنبه 22  دی ماه 1394 منتشر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست ، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه ای درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo) منتشر کرد :

بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته مي‌رساند:

1- صد و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 94/10/24 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 94/10/22 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور  قرار مي گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی درکارت ورودی خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 23/10/94 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمایند. 

2- آدرس باجه رفع نقص كارت: 

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (اميرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بين خيابان هاي 15 و 16.

 ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سئوالات در این باره از این تاریخ لغایت 23/10/94 همه روزه بغير از ايام تعطيل و در وقت اداري آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سئوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و يا با شماره تلفن 42163-021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداري نمايند.

برگزاری آزمون تولیمو 104 در روز پنج شنبه
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۲۳:۴۷:۱۷ +۰۳:۳۰۲۰ دی, ۱۳۹۴|آزمون های زبان|۲ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
asadi
asadi

سلام این تفکیک به چه معناست آیا همه سوالات رو با هم میشه جواب داد مثلا برای کسی که نخواد لسنیگ جواب بدهامکانش هست؟

آزمون تولیمو
آزمون تولیمو

برای دوستانی که بار اول این آزمون رو شرکت می کنن شاید مفید باشه بهتره زمان هر قسمت از موارد آزمون هم تفکیک شده بدونین اینجوری میتونین سر جلسه زمان رو هم مدیریت کنن
گرامر 40 سوال زمانش نیم ساعت هست
درک مطلب 50 تا هست زمانش 55 دقیقه
شنیداری هم 50 هست و زمانش 35دقیقه